Půjčky bez registru

Půjčka bez registru a Solusu

 • Hyperfinance půjčka

 • Půjčka
  4 000 – 250 000 Kč

 • Splatnost
  Od 12 do 84 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • Získat půjčku

Potřebujete vypůjčit peníze a hledáte výhodný úvěrový produkt? Čím dál rozšířenější jsou půjčky bez poplatků, které jsou charakteristické tím, že za půjčku platíte až tehdy, když ji získáte. Před samotným schválením nezaplatíte ani korunu. Tyto půjčky poskytují banky i finanční společnosti, které chtějí nabídnout konkurenceschopné a pro své klienty co nejvýhodnější podmínky. U mnoha finančních společností zaplatíte v průběhu čerpání půjčky jen samotný úrok.

Aktuální nabídka půjček

Název půjčky Půjčka Splatnost Žádost
Best půjčka 5 000 – 170 000 12 – 84 měsíců Zažádat →
Plus půjčka 500 – 4 500 1 – 30 dní Zažádat →
CreditON půjčka 500 – 20 000 1 – 40 dní Zažádat →
Provident 4 000 – 80 000 45 – 100 týdnů Zažádat →
ACEMA Credit 100 000 – 5 000 000 1 – 20 let Zažádat →

Půjčky bez zástavy a poplatků před schválením

Velmi praktickým pomocníkem při hledání půjčky bez poplatku je kalkulátor, díky kterému zjistíte, kolik za vybraný úvěr zaplatíte. Před samotným schválením půjčky byste však neměli nic platit. Některé finanční společnosti požadují úhradu 1 Kč, která slouží pro ověření čísla bankovního účtu. Tento poplatek je však opravdu minimální a budete s ním mít jistotu, že vaše půjčka po schválení nepřijde na účet někomu jinému.

  

 

Informace z registru dlužníků

Dalším oblíbeným typem půjček jsou ty, které finanční společnosti poskytují bez nahlížení do registrů dlužníků a Solusu. Většina z nich do registrů samozřejmě přístup má. Ne všechny je však využívají. Informace v registrech mohou být zavádějícího charakteru a finanční společnosti si tak raději vytvářejí vlastní hodnocení klientů. Včasné splacení půjčky pak přispěje k vaší bonitě, stejně tak jako dostatečný finanční příjem při žádosti o úvěr.

Hlavní výhody

 • Půjčku získáte bez nahlížení do registru a Solusu
 • Vše vyřídíte snadno za pár minut
 • Půjčka se odesílá ihned po schválení ýádosti

Jaké poplatky se platí při půjčce

Schválení a převod finančních prostředků byste tedy měli mít vždy zdarma. Některé společnosti vyžadují platbu za vedení úvěru, jiné nikoliv. Je fér, pokud zaplatíte pouze úrok. Zpoplatněny bývají také různé nadstandardní služby, jako třeba prodloužení splatnosti půjčky. Informace o tom, kolik takový poplatek činí, zjistíte vždy u konkrétní společnosti. V rámci akcí společnosti často nabízejí půjčky zcela zdarma – při první výpůjčce tak nemusíte zaplatit ani úrok. Pokud pak s půjčkou budete spokojeni, finanční společnost má prakticky jistotu, že požádáte o další, byť už zpoplatněnou úrokovou sazbou.

Podobné typy půjček

Půjčka od soukromé osoby | Půjčka bez registru pro nezaměstnané | Půjčky pro studenty

Aktuality