• Logo Kredito24

 • Půjčka
  1 000 – 20 000 Kč

 • Splatnost
  Od 1 do 30 dnů

 • První půjčka zdarma

 • Jak získat půjčku

  1. Vyberte si částku a dobu její splatnosti
  2. Odešlete online žádost o půjčku
  3. Počkejte okamžik na její schválení
  4. Během 15 minut čerpejte peníze na běžný účet
 • Podmínky půjčky

  1. Půjčka určena pro osoby starší 18 let
  2. Nutné mít české občanství a trvalý pobyt v ČR
  3. Vyžaduje se vlastnictví běžného účtu
  4. Musíte vyplnit e-mail a telefonní číslo

Nebankovní nonstop půjčka pro každého

U půjčky Kredito24 je velkou výhodou její online sjednání. Vy tak k půjčce máte nepřetržitý přístup. Žádost o peníze můžete podat v kteroukoliv denní nebo noční dobu. Vždy se dočkáte rychlého schválení, protože je již částečně automatizované. Promyslete si, o jak vysokou částku požádáte a na kolik dní si peníze půjčíte. Máte zde samozřejmě možnost svůj dluh splatit i předčasně, nebo naopak odložit termín splátky, pokud nemáte dostatek prostředků.

Půjčka Kredito24 je za výhodných podmínek poskytována novým i stávajícím klientům. Pro nové zákazníky společnosti jsou připraveny půjčky do výše až 8 500 Kč. Pokud už patříte mezi stálé klienty, určitě vás nepřekvapí, že můžete žádat až o 20 000 Kč. Tuto půjčku tak pohodlně využijete na úhradu svých libovolných krátkodobých výdajů. Se sjednáním půjčky se nepojí žádné skryté poplatky. Vše platíte až při schválení a vyplacení prostředků.

Automatické schválení šetří čas i starosti

O tom, zda jste vhodným žadatelem o půjčku, zde rozhoduje automat. Poskytovatel této půjčky neklade na zájemce příliš náročné požadavky, proto není těžké půjčku získat. Úvěrový limit se vám navíc navyšuje s každou další schválenou žádostí, takže čím více půjček využijete, na tím výhodnější podmínky dosáhnete. Nesmíme však zapomenout ani na verifikační poplatek 1 Kč, který musí uhradit noví klienti pro potvrzení vlastnictví běžného účtu.

 • Časté dotazy

  1. V jaké výši se půjčka poskytuje?

  Noví klienti zde získají až 8 500 Kč. Pro stávající klienty je připravena částka až 20 000 Kč. Jestliže vám stačí jenom malý finanční obnos, můžete požádat o částku do 5 000 Kč, u níž není ani nutný podpis smlouvy.

  2. Jak se podává žádost o půjčku?

  O půjčku se u Kredito24 žádá vždy online. Jiný způsob podání žádosti není možný. Po internetu ji však máte vyplněnou během okamžiku a nemusíte ztrácet čas na žádné osobní schůzce.

  3. Proč je nutné převést poplatek 1 Kč?

  Tímto poplatkem bude po schválení žádosti o půjčku ověřeno, že jste vlastníkem běžného účtu. Jakmile bude 1 Kč doručena na účet poskytovatele, tak ten vám obratem zašle celou půjčku. I tak ji tedy získáte velmi rychle, protože se převádí expresně během 15 minut.

  4. jak se půjčka splácí?

  Termín splatnosti půjčky je velmi flexibilní, protože na její úhradu máte celých 30 dnů s možností prodloužení nebo naopak předčasného splacení. Půjčku splácíte jednorázově převodem z účtu.

  5. Vyžaduje se doložení příjmu?

  K získání půjčky nepotřebujete žádný doklad o příjmu. To však neznamená, že byste pravidelný příjem neměli pobírat. Právě z něj totiž dlužnou částku poskytovateli uhradíte.

 • Kontakty Kreditech Česká republika s.r.o.

  Kreditech Česká republika s.r.o.
  Karlovo náměstí 16
  120 00 Praha 2

  www.kredito24.cz

Podobné půjčky:

 • Plus půjčka zdarma do 4 500 Kč.
 • Půjčka 7 až do 12 000 Kč.
 • Půjčka COOL CREDIT IHNED.
 • Půjčka ViaSMS do 20 000 Kč.
 • Credit Kasa půjčka do 12 000 Kč.