• Pohodová Hyper půjčka od Hyperfinance.cz.
 • Výhodná a rychlá půjčka na vaše výdaje

  • Transparentnost a flexibilita pro všechny klienty
  • Neúčelové čerpání půjčky na libovolné výdaje
  • Příznivá úroková sazba a nízké RPSN

  Rychlá online půjčka Zaimo ve výši až 108 000 Kč vás příjemně překvapí příznivými podmínkami, za kterých můžete peníze čerpat na svůj běžný účet.

 • Logo od Zaimo.cz

 • Půjčka
  25 000 – 108 000 Kč

 • Splatnost
  Od 12 do 48 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • Jak získat půjčku

  1. Vyberte si částku a dobu její splatnosti
  2. Vyplňte požadované osobní a kontaktní údaje
  3. Odešlete žádost o půjčku
  4. Nechte si peníze vyplatit do 2 dnů na běžný účet
 • Podmínky půjčky

  1. Určena pro fyzické osoby ve věku alespoň 18 let
  2. Vyžaduje se české nebo slovenské občanství
  3. Nutné vlastnit telefonní číslo
  4. Peníze se vždy vyplácejí pouze na běžný účet žadatele

Rychlá nebankovní půjčka s online sjednáním

Online půjčky jsou dnes velmi populární. Jednou z těchto půjček je i ta od Zaimo. Soukromá finanční společnost ji nabízí za velmi výhodných podmínek. Peníze můžete čerpat na libovolné výdaje, nepotřebujete ručitele ani nemovitost do zástavy. Sami si zvolíte, jak vysokou částku potřebujete a rozhodnete se o počtu splátek. Máte tak jistotu, že půjčka zatíží váš rodinný rozpočet jenom minimálně. Zaimo nabízí také možnost nezávazné kalkulace.

Půjčit si zde můžete částku ve výši až 108 000 Kč. Jedná se o střednědobou půjčku, která pokryje téměř jakékoliv osobní výdaje i výdaje domácnosti. Půjčka se odvádí v pravidelných měsíčních splátkách – těch může být až 48. Ještě před vyplacením půjčky na běžný účet je nezbytné ověřit, že vy jste skutečnými vlastníky tohoto účtu. To znamená, že poskytovateli uhradíte verifikační poplatek ve výši 1 Kč.

Registry dlužníků už nejsou komplikací

Ačkoliv poskytovatel nahlíží při poskytnutí půjčky do registrů dlužníků, nemusí tento krok nutně vést k zamítnutí vaší žádosti. Je však nezbytné udělit souhlas. Navzdory negativnímu zápisu v registru dlužníků můžete na výhodnou půjčku s minimálním úrokem dosáhnout. U Zaimo se vše dozvíte během okamžiku. Navíc jakmile je půjčka ihned schválená, můžete se začít těšit na její vyplacení na účet. Pokud už žádáte u společnosti podruhé nebo potřetí, tak je vše samozřejmě jednodušší.

 • Časté dotazy

  1. Jakým způsobem se platí měsíční splátka?

  Půjčku Zaimo můžete každý měsíc splácet převodem na běžný účet nebo prostřednictvím platební brány The Pay přes svůj osobní profil. Zde máte výhodu, že platební údaje nemusíte vyplňovat ručně, protože se vám předvyplní automaticky dle vašich údajů v účtu.

  2. Je možné čerpat najednou více půjček?

  U Zaimo můžete mít vždy aktivní pouze jednu půjčku. Jakmile ji ale splatíte, tak nemusíte na nic čekat a můžete využít dalšího úvěru.

  3. Proč se vyžaduje verifikační platba 1 Kč?

  Tento poplatek se využívá k ověření vlastníka účtu. Platíte ho pouze při první žádosti a to v momentě, kdy je žádost o půjčku schválená a vy víte, že chcete peníze čerpat. Víckrát svůj běžný účet samozřejmě ověřovat nemusíte.

  4. Co může vést k zamítnutí žádosti o půjčku a kdy je možné opět žádat?

  K zamítnutí mohou vést různé důvody, například dluhy žadatele, záznamy v registrech dlužníků a celkově nízká bonita. O půjčku můžete zkusit požádat opět po 7 dnech. Dřívější podání žádosti vede automaticky k zamítnutí.

  5. Vyžaduje půjčka ručitele?

  Jednou z hlavních výhod půjčky od Zaimo je, že k žádosti nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka. Celý proces tedy vyřídíte na vlastní zodpovědnost.

 • Kontakty Kreditech Česká republika s.r.o.

  Kreditech Česká republika s.r.o.
  Karlovo náměstí 16
  120 00 Praha 2

  www.zaimo.cz