• Informace o půjčce

  • Půjčka od FAIRCREDIT.cz
  • Férová půjčka od Fair Credit

   1. Možnost sjednání půjčky online
   2. Poskytnutí peněz v hotovosti i převodem na běžný účet
   3. Příznivé úroky a žádné skryté úroky
   4. Bez nutnosti ručení třetí osoby
   5. Neúčelové čerpání na cokoliv budete potřebovat

  Výhodná půjčka Fair Credit se vám v mnohém přizpůsobí, jelikož se poskytuje i bez doložení účelu čerpání a vám tak dává možnost využít peníze na financování jakýchkoliv svých potřeb.

  Podmínky

  Půjčka od Fair Credit se poskytuje každému, kdo pobírá stálý měsíční příjem a zároveň prokáže, že je starší 18 let a má bydliště v České republice. Za těchto podmínek získáte půjčku až v maximální výši.

  Jak zažádat

  O Fair Credit půjčku se žádá přes internet prostřednictvím intuitivní online žádosti. V ní musíte uvést veškeré požadované údaje. Jakmile vás bude poskytovatel kontaktovat, že byla vaše žádost schválena, stačí už jen podepsat smlouvu a peníze si nechat vyplatit na ruku v hotovosti nebo převodem na svůj účet.

  Časté dotazy

  1. Komu se půjčka poskytuje?

  Na žadatele o tuto nebankovní půjčku nejsou kladeny žádné velké nároky. Stačí dosáhnout věku 18 let, mít bydliště v Čechách a pobírat stálý příjem.

  2. V jaké výši je možné půjčku získat?

  Výše poskytnutých prostředků vždy závisí na individuální bonitě žadatelů a pohybuje se od 4 000 až do 150 000 Kč.

  3. Jakým způsobem se žádá o půjčku?

  Nejsnadnější možností je podání online žádosti, v níž stačí uvést své osobní a kontaktní informace. Následně budete informováni o schválení půjčky. Obrátit se můžete také na bezplatnou infolinku finanční společnosti.

  4. Jak se půjčka splácí?

  Peníze můžete v domluvené výši splácet přímo obchodnímu zástupci a tak ušetřit čas i poplatky za bankovní převody. Půjčka má týdenní termíny splatnosti.

  5. Na co se dají peníze vypůjčit?

  Čerpání půjčky je neúčelové a vy tak můžete peníze využít libovolně podle svých představ. Hodí se především na financování krátkodobých aktivit.

  Flexibilní nebankovní půjčka Fair Credit

  Tato půjčka vám pomůže s financováním veškerých krátkodobých výdajů. Díky své flexibilní výši od 4 000 až do 150 000 Kč dokáže uspokojit individuální potřeby každého žadatele. Příznivá je nejen výše poskytnutých prostředků, ale i jejich splatnost, která činí 45 týdnů nebo 36 měsíců. Své splátky si tedy můžete rozložit tak, aby váš rodinný rozpočet zatížily opravdu jenom minimálně. Týdenní splátky můžete předávat přímo obchodnímu zástupci a ušetřit si tak starosti i výdaje s bankovními převody.

  Půjčku Fair Credit lze však čerpat hotovostně i bezhotovostně na běžný účet. Její největší výhodou je, že vše kompletně vyřídíte ze svého domova a zařizováním své půjčky tak strávíte jen několik minut. Poskytovatelem půjčky je společnost Fair Credit International, která se řídí zásadami zodpovědného půjčování. Jedná se o českou společnost se silným finančním zázemím. Může vám poskytnout půjčku stejně výhodněji nebo ještě za lepších podmínek než vaše banka.

  Online žádost o půjčku

  Pokud budete chtít o výhodnou Fair Credit půjčku požádat, můžete tak bez problémů učinit ještě dnes. Do žádosti stačí vyplnit své osobní informace, kontakt a uvést zdroj svých příjmů. Potvrdíte, že pobíráte pravidelný měsíční příjem, jelikož bez něj vám nemohou být peníze poskytnuty. K půjčce také obdržíte smlouvu, kterou vám určitě doporučujeme před podpisem dobře pročíst. Kromě neúčelového čerpání jistě oceníte také to, že peníze obdržíte i bez zástavy nebo ručitele.

  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE

  Diskuze k Fair Credit půjčce zde » • logo FairCredit.cz

  4 000 – 150 000 Kč

  Poskytovatelem půjčky je Fair Credit International, SE, Kubánské nám. 1391/11, 100 00 – Praha 10.


  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč

  Jak získat půjčku

  1. Vyplňte online žádost o půjčku
  2. Vyberte částku, kterou si chcete půjčit
  3. Zvolte splatnost půjčky
  4. Nechte si peníze vyplatit v hotovosti nebo na účet


  Podmínky půjčky

  1. O půjčku mohou požádat pouze občané starší 18 let
  2. Vyžaduje se trvalé bydliště v ČR
  3. Nutné pobírat pravidelný měsíční příjem
  4. Do žádosti potřeba zadat telefonický kontakt