• Snadná Fajn půjčka od FairCredit.cz
 • Fajn půjčka od Fair Credit

  • Možnost sjednání půjčky online
  • Poskytnutí peněz v hotovosti i převodem na běžný účet
  • Příznivé úroky a žádné skryté úroky

  Výhodná Fajn půjčka Fair Credit se vám v mnohém přizpůsobí, jelikož se poskytuje i bez doložení účelu čerpání a vám tak dává možnost využít peníze na financování jakýchkoliv svých potřeb.

  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE Nezávazná žádost o půjčku do 150 000 Kč

 • Logo FairCredit

 • Půjčka
  4 000 – 150 000 Kč

 • Splatnost
  až 36 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • Získat půjčku

 • Jak získat půjčku

  1. Vyplňte online žádost o půjčku
  2. Vyberte částku, kterou si chcete půjčit
  3. Zvolte splatnost půjčky
  4. Nechte si peníze vyplatit v hotovosti nebo na účet
 • Podmínky půjčky

  1. O půjčku mohou požádat pouze občané starší 18 let
  2. Vyžaduje se trvalé bydliště v ČR
  3. Nutné pobírat pravidelný měsíční příjem
  4. Do žádosti potřeba zadat telefonický kontakt

Flexibilní nebankovní půjčka Fair Credit

Tato půjčka vám pomůže s financováním veškerých krátkodobých výdajů. Díky své flexibilní výši od 4 000 až do 150 000 Kč dokáže uspokojit individuální potřeby každého žadatele. Příznivá je nejen výše poskytnutých prostředků, ale i jejich splatnost, která činí až 36 měsíců. Své splátky si tedy můžete rozložit tak, aby váš rodinný rozpočet zatížily opravdu jenom minimálně. Týdenní splátky můžete předávat přímo obchodnímu zástupci a ušetřit si tak starosti i výdaje s bankovními převody.

Půjčku Fair Credit lze však čerpat hotovostně i bezhotovostně na běžný účet. Její největší výhodou je, že vše kompletně vyřídíte ze svého domova a zařizováním své půjčky tak strávíte jen několik minut. Poskytovatelem půjčky je společnost Fair Credit International, která se řídí zásadami zodpovědného půjčování. Jedná se o českou společnost se silným finančním zázemím. Může vám poskytnout půjčku stejně výhodněji nebo ještě za lepších podmínek než vaše banka.

O Fair Credit půjčku se žádá přes internet prostřednictvím intuitivní online žádosti. V ní musíte uvést veškeré požadované údaje. Jakmile vás bude poskytovatel kontaktovat, že byla vaše žádost schválena, stačí už jen podepsat smlouvu a peníze si nechat vyplatit na ruku v hotovosti nebo převodem na svůj účet.

Online žádost o půjčku

Pokud budete chtít o výhodnou Fair Credit půjčku požádat, můžete tak bez problémů učinit ještě dnes. Do žádosti stačí vyplnit své osobní informace, kontakt a uvést zdroj svých příjmů. Potvrdíte, že pobíráte pravidelný měsíční příjem, jelikož bez něj vám nemohou být peníze poskytnuty. K půjčce také obdržíte smlouvu, kterou vám určitě doporučujeme před podpisem dobře pročíst. Kromě neúčelového čerpání jistě oceníte také to, že peníze obdržíte i bez zástavy nebo ručitele.

 • Časté dotazy

  1. Komu se FairCredit půjčka poskytuje?

  Na žadatele o tuto nebankovní půjčku nejsou kladeny žádné velké nároky. Stačí dosáhnout věku 18 let, mít bydliště v Čechách a pobírat stálý příjem.

  2. V jaké výši je možné půjčku získat?

  Výše poskytnutých prostředků vždy závisí na individuální bonitě žadatelů a pohybuje se od 4 000 až do 150 000 Kč.

  3. Jakým způsobem se žádá o půjčku FairCredit?

  Nejsnadnější možností je podání online žádosti, v níž stačí uvést své osobní a kontaktní informace. Následně budete informováni o schválení půjčky. Obrátit se můžete také na bezplatnou infolinku finanční společnosti.

  4. Jak se půjčka splácí?

  Peníze můžete v domluvené výši splácet přímo obchodnímu zástupci a tak ušetřit čas i poplatky za bankovní převody. Půjčka má týdenní termíny splatnosti.

  5. Na co se dají peníze vypůjčit?

  Čerpání půjčky je neúčelové a vy tak můžete peníze využít libovolně podle svých představ. Hodí se především na financování krátkodobých aktivit.

 • Fair Credit Czech s.r.o.

  Fair Credit Czech s.r.o.
  Kubánské nám. 1391/11
  100 00 – Praha 10.

  www.faircredit.cz