O nás

Vítáme vás na stránce „O nás“ našeho webu AkutniPujcka.cz. Jako plně regulovaní a autorizovaní úvěroví makléři se zaměřujeme na sjednávání krátkodobých a dlouhodobých nezajištěných půjček. Rádi bychom zdůraznili, že sami nejsme poskytovatelé úvěrů. Naše hlavní poslání spočívá v tom, zprostředkovávat nejlepší a nejvýhodnější finanční řešení pro návštěvníky našeho webu. Pomáháme při hledání optimálních podmínek a snažíme se vyjednat co nejlepší podmínky pro všechny zúčastněné strany.

Co je klíčovou informací ohledně našich služeb? Naši klienti za využití našeho srovnávače půjček neplatí žádné poplatky. Možná se ptáte, jak tedy získáváme finanční prostředky pro provoz naší platformy? Když náš zákazník uzavře spotřebitelský úvěr s věřitelem nebo zprostředkovatelem, kterého jsme mu představili prostřednictvím naší webové stránky, my jako srovnávač obdržíme provizi od daných poskytovatelů půjček či zprostředkovatelů. Díky tomuto modelu můžeme udržet naše služby pro zákazníky bezplatné a zároveň získat prostředky na provoz a rozvoj naší platformy. Takto navázaná spolupráce nám umožňuje poskytovat našim klientům kvalitní služby, které se snažíme neustále zlepšovat. Zároveň neustále rozšiřujeme naši nabídku, aby naši zákazníci měli co nejlepší možnosti při hledání a porovnávání půjček na trhu.

Informace o webu AkutníPůjčka.cz

Náš hlavní cíl: spokojený zákazník

Naší prioritou je pomoci zákazníkům najít co nejlepší úvěrovou možnost, která bude vyhovovat jejich individuálním potřebám a finanční situaci. Pokud se nám však nepodaří najít vhodnou půjčku odpovídající požadavkům klienta, můžeme zákazníky přesměrovat k alternativním společnostem a službám.

V takových případech se snažíme našim klientům poskytnout co nejvíce informací a možností, abychom zajistili, že se mohou rozhodnout pro službu, která jim nejlépe vyhovuje. Nabízíme také podporu a rady týkající se úvěrů a financování, a to prostřednictvím našich odborníků, kteří jsou připraveni poskytnout pomoc a průvodce procesem žádosti o úvěr či alternativní řešení.

Cílem naší společnosti je, aby naši zákazníci byli spokojeni s poskytovanými službami a měli pocit, že jsme pro ně našli nejlepší řešení. Sledujeme neustále měnící se trh s půjčkami a aktualizujeme naše nabídky tak, abychom byli schopni představit nejnovější a nejvýhodnější možnosti. Vždy se snažíme být transparentní a upřímní ohledně našich služeb a možností, které nabízíme, abychom tak získali důvěru a spokojenost našich klientů.

Kdo za projektem stojí:

AkutníPůjčka.cz je úspěšným srovnávačem půjček, který byl založen v roce 2013 podnikatelkou Anetou Chmelařovou. Její zájem o osobní finance sahá až do roku 2009, což jí umožnilo vybudovat široké znalosti a zkušenosti v oboru. Díky tomu získala licenci od České národní banky (ČNB) jako samostatný zprostředkovatel. Naše společnost se však skládá z týmu zkušených a kvalifikovaných odborníků, kteří jsou vždy připraveni poskytnout našim zákazníkům podporu a pomoc při hledání nejlepšího a nejvhodnějšího finančního řešení. Jsme nesmírně hrdí na naši transparentnost, kvalitu služeb a profesionalitu, kterou přinášíme do oblasti úvěrového poradenství a srovnávání půjček.

Věříme, že díky našim službám můžeme klientům pomoci vyřešit jejich finanční potíže a zároveň jim usnadnit celý proces žádosti o úvěr. I proto se naši odborníci neustále vzdělávají a zůstávají informovaní o nejnovějších trendech a změnách na trhu s půjčkami, aby byli schopni poskytnout aktuální a relevantní informace a rady.

Kromě toho se v naší firmě zaměřujeme na individuální přístup ke každému zákazníkovi, protože si uvědomujeme, že každá finanční situace je jedinečná. Díky tomuto přístupu můžeme lépe pochopit potřeby a očekávání našich klientů a nabídnout jim nejvhodnější řešení, které bude vyhovovat jejich konkrétním požadavkům.

Naše společnost je založena na hodnotách důvěry, spolehlivosti a zodpovědnosti, což nám umožňuje poskytovat výjimečné služby a podporu našim zákazníkům. Spolupracujeme pouze s důvěryhodnými a ověřenými poskytovateli půjček, abychom zajistili, že naše nabídka úvěrů je bezpečná a spolehlivá. Díky tomu si můžete být jisti, že s naší pomocí získáte nejlepší možné finanční řešení, které vám pomůže překonat vaše finanční potíže.

Děkujeme, že jste si vybrali AkutniPujcka.cz a těšíme se na spolupráci.