Nejlevnější pojištění online

 • Srovnání pojištění 2023

  • Kalkulátor můžete použít i k výpočtu výše pojistného
  • Možnost sjednání pojištění online
  • Smlouvu obdržíte na email už za pár minut

  Online srovnávač pojištění je trefou do černého, pokud hledáte kvalitní produkty za ty nejvýhodnější ceny. Zapomeňte na finanční poradce lačnící po vysoké provizi. Neplaťte více než je nezbytně nutné. Stávající pojišťovně nic nedlužíte, proto si můžete vybrat přesně pojistku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

 • Povinné ručení

  Povinné ručení je pojištění, které musí mít uzavřeno každý motorista, jakmile vyjede na pozemní komunikace. Zvláště u silnějších vozů, můžete při jeho výběru ušetřit i několik tisíc ročně. Nechte si srovnat nabídky povinného ručení od českých pojišťoven.

  Povinné ručení vozidla

  Získat nejvýhodnější nabídku
 • Havarijní pojištění

  Havarijní pojištění nemusíte ze zákona uzavírat. Jeho důležitost však možná pořádně nedoceníte až do chvíle, kdy ho budete skutečně potřebovat. Způsobíte-li dopravní nehodu kryje škody i na vašem voze. Ušetřete díky kalkulačce na pojistném.

  Havarijní pojištění auta

  Získat nejvýhodnější nabídku
 • Cestovní pojištění

  Před každou cestou do zahraničí byste si měli uzavřít cestovní pojištění. Tak jako u každého jiného budete rádi, pokud ho nebudete muset nikdy využít. Když se však v zahraničí zraníte, může vám ušetřit na lékařských výlohách i miliony korun. Vyberte si nejlevnější.

  Cestovní pojištění na dovolenou

  Získat nejvýhodnější nabídku
 • Úrazové pojištění

  Porovnejte si nabídky úrazového pojištění. Pokud máte pravidelné závazky v podobě splácení půjček, hypotéky nebo nájmu, je rozumné si ho uzavřít. Úrazové pojištění vám může pokrýt výpadky v příjmu, když se zraníte, případně vám může zajistit i doživotní rentu.

  Úrazové pojištění při nehodě

  Získat nejvýhodnější nabídku

Aktuality
Informace
 • Nezávislost

  Nejsme zaměstnanci žádné pojišťovny, proto vám dokážeme zajistit to nejlepší pojištění, které je ušité na míru vašim potřebám, za nejnižší cenu.

 • Profesionalita

  Perfektně se orientujeme v aktuální situaci na trhu s pojištěním. Ke každé žádosti je přistupováno individuálně. Navíc jsme schopni každému vysvětlit výhody i nevýhody daného pojištění.

 • Pracujeme online

  Celá žádost a vyřízení pojištění je zpracovaná online. Už tak nemusíte navštěvovat pobočku pojišťovny. Šetříme tak váš čas i peníze.

Pojištění online

Pojištění nepatří k oblíbeným finančním produktům. V ideálním světě by ho nebylo vůbec třeba. Jeho důležitost však oceníte ve chvíli, kdy se vám přihodí nepříjemná událost. Náhle je pojišťovací smlouva tou nejcennější listinou ve vašem šuplíku. Jak víme „náhoda je blbec“, a proto byste měli být na neočekávané zásahy osudu připraveni.

Pokud jste až do nedávna chtěli uzavřít pojištění, měli jste v zásadě dvě off-line možnosti. První byla návštěva pobočky, která s sebou nesla dvě zásadní nevýhody. Museli jste se zdržovat cestou na kontaktní místo, a především jste měli na výběr z úzkého portfolia produktů pouze jedné pojišťovny. Případně vás navštívil finanční poradce, který vám mohl sjednat pojištění u více pojišťoven. O zkušenostech klientů z finančními poradci by bylo možné napsat celou knihu, ne každý má dobré zážitky. každopádně byly obě varianty omezené na off-line svět.

V současnosti už není velkým překvapením, že lze i pojištění uzavřít online. Svět se postupně digitalizuje a nejinak tomu je i v případě pojišťovnictví. Pro uzavření většiny typů pojištění už tedy nemusíte navštěvovat pobočku. Srovnávač pojištění je pak tou nejrychlejší možností, jak nalézt nejvýhodnější nabídku pojištění, navíc v sobě snoubí pozitivní rysy obou výše zmíněných variant – maximální profesionalitu, nezávislost a možnost výběru z produktů vícero pojišťoven.

Na uzavření pojištění online není nic podezřelého. Nemáte se čeho bát. Pojistka sjednaná online je naprosto totožná s tou, kterou byste podepsali na pobočce pojišťovací společnosti. Která pojištění je v současnosti možné uzavřít online vůbec nejjednodušeji?

 1. Povinné ručení
 2. Havarijní pojištění
 3. Cestovní pojištění
 4. Úrazové pojištění
 5. Pojištění nemovitosti

Stále se ptáte, proč byste měli využít pojišťovací kalkulačku? Možná, že jste zkoušeli vybírat pojištění, ať už se jednalo o povinné ručení nebo pojištění nemovitosti, online. Pak jste pravděpodobně zjistili, že není vůbec jednoduché se v nabídce všech pojišťoven orientovat. Proces sjednání pojištění online, který sám o sobě trvá pár minut, se díky hledání nejlepší varianty může protáhnout i na několik hodin.

Přitom se přímo nabízí, jak dosáhnout uspokojivějšího výsledku v mnohem kratším čase. Nejnáročnější činnost za vás dokážeme zpracovat a vybrat pro vás tu nejvýhodnější variantu pojištění. Stačí vyplnit informace v jednoduchém online formuláři a během pár chvil zjistíte, která pojišťovna je pro vás nejlepší. Všechny pojistky pro vás srovnáme na základě vámi nastavených parametrů a shrneme vám všechna pro a proti.

Pojištění se dělí hned několika způsoby

Nejzákladnější kategorie pojištění pojmenováváme jako životní a neživotní. Přičemž především neživotní pojištění není problém sjednat online. Lze si zkrátka snadno vybrat tu nejlepší variantu pojistky prostřednictvím srovnávače pojištění.

Nejdůležitějším produktem kategorie životních pojistek je Investiční Životní Pojištění. Především mezi finančními poradci oblíbené „IŽO“ je velmi dobře známým produktem. Jeho oblíbenost mezi poradci pramení z toho, že za jeho sjednání poradce inkasuje zdaleka nejvyšší provizi. Proto se tak často stává, že se vám poradci ozývají s nabídkou nejlepšího investičního pojištění, které si musíte ihned sjednat a zrušit ta současná. Což je velká chyba!!!

 • Nikdy si nesjednávejte investiční složku IŽP online

Podstatné pro nás je, že má toto pojištění dvě složky – investiční a rizikovou. Máte-li v úmyslu si pořizovat životní pojištění včetně investiční složky, je skutečně lepší zajít na pobočku a nechat si podobné pojištění sjednat na míru přímo od profesionálního poradce banky. Tento produkt je přeci jenom složitější a vyžaduje hlubší konkrétnější analýzu a trochu lidského přístupu.

Pojištění bez investiční složky tedy rizikové, často laicky nazývané úrazové pojištění však už není až takový problém sjednat i online. Podstatné je v tomto případě pravdivě vyplnit klientský formulář. Na základě dodaných informací už je online pojišťovací kalkulátor velmi dobře schopný vystřihnout úrazové pojištění přímo na míru.

 • Pro všechny ostatní případy je ideální pojišťovací kalkulátor

Jak se blížíme více k neživotnímu pojištění, roste důležitost srovnávačů pojištění, neboť při sjednání těchto typů pojistek vám mohou velmi dobře posloužit.

Na pomezí mezi životním a neživotním pojištěním se nachází cestovní pojištění, které představuje velmi oblíbený produkt a často srovnávaný produkt pojišťovacími kalkulačkami. Cestovní pojištění je kombinovaný produkt, jehož cena však vychází především z destinace a délky pobytu. Zde nám nezbývá než doporučit nezávislý srovnávač pojištění.

Co se týče neživotních pojištění, kam patří povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění movitých a nemovitých věcí či pojištění odpovědnosti, tam vám už půjčková kalkulačka poslouží úplně nejlépe.

A jak to celé funguje?

  1. Vyberete kategorii pojištění, které byste si chtěli sjednat čili úrazové pojištění, pojištění nemovitosti, povinné ručení, havarijní pojištění či cestovní pojištění.
  2. Pojišťovací kalkulačka za vás během pár chvil provede průzkum mezi nabízenými možnostmi a vybere tu nejlepší, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám.
  3. V pohodlí domova počkáte až se před vámi objeví přehledně seřazené nabídky pojištění, které berou v úvahu jak kvalitu pojišťovacího produktu, tak cenu. (vše probíhá zcela nezávazně a zdarma)
  4. Z nabízených pojištění si můžete svévolně vybrat variantu, která vás nejvíce zaujala.
  5. Okamžitě si můžete pojištění sjednat online.

Co byste neměli zapomenout?

 • Každý majitel vozu musí mít uzavřené povinné ručení dříve, než se svým autem vyjede na veřejné komunikace. Jedná se o zákonem danou povinnost.
 • Nejste omezení žádným závazkem věrnosti a pojišťovnu můžete vyměnit za výhodnější, když chcete. Standardně je však možné měnit pojišťovnu v době výročí smlouvy. Proto je dobré si před tímto datem srovnat nabídky všech pojišťovacích domů.
 • Cestovní pojištění byste si měli zřídit při každé (i jednodenní) cestě do zahraničí, včetně Slovenska. Nikdy nevíte, co se vám může přihodit a modrá kartička pojištěnce vám zajistí bezplatné lékařské služby pouze na našem území.
 • Nezapomínejte na pojištění nemovitosti. Ve chvíli, kdy váš nepojištěný dům zasáhne blesková povodeň nebo blesk, je už bohužel pozdě.
 • Často zapomínáme na pojištění odpovědnosti. Tento produkt více známý jako „pojistka na blbost“ by si však měl pořídit každý zodpovědný občan. Nikdy nevíte, kdy rozbijete kamarádovi nový telefon, kdy způsobíte škodu klientovi v práci nebo váš pes prokouše plot a zardousí sousedovic slepice. Pro všechny tyto příležitosti se hodí právě pojištění odpovědnosti.
 • A možná nejdůležitější poznámka: Nikdo nechce malovat čerta na zeď a všichni doufáme, že nebudete pojištění nikdy potřebovat. Naši budoucnost však nedokážeme předpovídat a často se nám stávají i neočekávané věci. Právě pojištění slouží k tomu, abychom mohli v klidu usínat a druhý den beze strachu vstávat z postele.