Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro firmy, OSVČ a podnikatele

  • Hyperfinance půjčka

  • Půjčka
    4 000 – 250 000 Kč

  • Splatnost
    Od 12 do 84 měsíců

  • První půjčka zdarma

  • Získat půjčku

Podnikáte a scházejí vám finanční prostředky? Využijte speciální podnikatelské půjčky, která je nabízena na míru OSVČ, majitelům společností s ručením omezeným a dalších právních forem. Půjčky pro podnikatele jsou flexibilní, rychle vyřízené a sahají až do výše stovek tisíc korun. Takto získané finanční prostředky pak můžete využít nejen jako investici do svého podnikání, ale také na veškeré své osobní výdaje.

Nabídka půjček

Název půjčkyPůjčkaSplatnostŽádost
Best půjčka5 000 – 170 00012 – 84 měsícůZažádat →
Home Credit10 000 – 250 000FlexibilníZažádat →
Provident3 000 – 130 0003 – 36 měsícůZažádat →
Profi Credit4 999 – 166 00012 – 48 měsícůZažádat →

Půjčky od bank i soukromých finančních společností

Jako podnikatel máte možnost získat půjčku od banky i od soukromé firmy. Banka je vhodná pro konzervativnější lidi, které láká stabilnější prostředí a mnohaleté zkušenosti na trhu. Zajímavou půjčku vám jistě nabídne banka, která vede váš podnikatelský účet. K žádosti o úvěr je často nutné předložit výpis z živnostenského rejstříku, potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a dalším státním organizacím či ověřené daňové přiznání.

Podnikatelská půjčka na OP

Jestliže chcete vše vyřídit rychle, můžete se obrátit na soukromou finanční společnost. U ní máte možnost získat podnikatelskou půjčku jen na OP, není tedy nutné dokládat příjem ani shánět žádné další dokumenty. Finanční společnost po vás nebude vyžadovat zástavu ani jinou formu ručení.

Podnikatelské půjčky od Profi Credit a ACEMA Credit

Všem začínajícím a zkušeným podnikatelům doporučujeme úvěry od těchto finančních společností. U firmy Profi Credit máte na výběr ze třech základních podnikatelských úvěrů. Jedná se o startovací, překlenovací a účelový úvěr. Snadno si tak vyberete takový, který bude plně odpovídat vašim představám. Musíte mít trvalý pobyt na území ČR a vykazovat pravidelný měsíční příjem. Nevadí, že jste v minulém roce nedosáhli žádného zisku. Navíc splátky úvěru si můžete až o 2 měsíce posunout.

Konkurenční finanční společnost ACEMA Credit rovněž nabízí zajímavé podnikatelské půjčky, a to až do výše 30 000 000 Kč a se splatností až 10 let. Z těchto peněz můžete zainvestovat nejen nový osobní automobil, ale také výstavbu skladových prostor, nové kanceláře nebo majetek společnosti.

Může vás také zajímat

Nebankovní půjčky bez zástavy | Půjčky bez registru a Solusu | Půjčka ještě dnes