• Logo České spořitelny

 • Půjčka
  2 000 – 2 500 000 Kč

 • Splatnost
  Od 12 do 120 měsíců

 • Úrok
  od 6,9 % ročně

 • Získat půjčku

Proč patří půjčka od ČS k těm nejlepším

 1. Široký rozsah úvěrů
 2. Kdykoliv si můžete nechat poradit online nebo prostřednictvím infolinky a to zdarma
 3. Snadné a bezproblémové upravení výše splátek kdykoliv budete potřebovat
 4. Neplatíte za vedení ani správu úvěrového účtu
 5. Česká spořitelna nabízí přehledný a moderní internet banking George
 6. Česká spořitelna neustále sleduje moderní trendy, patří tak k nejlepším bankám na trhu
 • Výhodná půjčka České spořitelny na vaše krátkodobé i dlouhodobé výdaje

  S půjčkou od České spořitelny hravě zaplatíte veškeré své výdaje, ať už jsou krátkodobého nebo dlouhodobého charakteru. Sjednejte si půjčku online, nebo se na ni zeptejte přímo na pobočce banky, kde vám o ní poskytnou podrobné informace. Půjčka je vhodná pro všechny zájemce s pravidelným příjmem, kteří si ji mohou dovolit měsíčně splácet. Dá se využít také k refinancování stávajících méně výhodných půjček a úvěrů.

  Půjčka se poskytuje ve flexibilní výši až do 2 500 000 Kč a jestliže vaše bonita bude dostačující, nepotřebujete ani ručitele či spoludlužníka. Splatnost půjčky činí až 10 let, takže si splátky můžete flexibilně rozložit tak, aby vám jejich výše vyhovovala. Během splácení si je navíc pohodlně upravíte – snížíte i navýšíte dle svých individuálních potřeb.

  Půjčka i bez doložení příjmu

  Jestliže využíváte běžný účet u České spořitelny, na který vám pravidelně chodí výplata, nemusíte bance dodávat potvrzení o výši měsíčního příjmu. K půjčce obecně nejsou potřebná téměř žádná potvrzení. Pro její sjednání vám bude stačit pouze občanský průkaz a k němu druhý doklad totožnosti. Česká spořitelna bonitním klientům nabízí atraktivní úrokovou sazbu již od 6,9 % ročně a při řádném splácení vám odpustí až 15 splátek.

 • Jak získat půjčku

  1. Zvolte si potřebnou částku a přijatelnou dobu splatnosti
  2. Domluvte se s Českou spořitelnou na podmínkách úvěru
  3. Dodejte potřebné dokumenty a potvrzení
  4. Počkejte na převod peněz na svůj běžný účet

  Podmínky půjčky

  1. Půjčka určena pro zájemce ve věku od 18 let
  2. Při žádosti nutné předložit dva doklady totožnosti
  3. Vyžaduje se vlastnictví běžného účtu
  4. Pokud nemáte účet u České spořitelny, musíte dodat potvrzení o příjmu

Poskytované služby České spořitelny

Půjčka a úvěry

 1. Mimo již zmíněné půjčky, můžete i bezproblémově využít konsolidaci půjček a ušetřit tak na měsíčních splátkách.
 2. V případě potřeby lze použít kontokorent až do výše 100 000 Kč, kde platíte úroky jen z vyčerpané částky.
 3. S kreditní kartou České spořitelny můžete získat 1 % zpět za vaše platby. Vyplatí se využít bezúročné období.
 4. Mezi další poskytované finanční služby patří úvěr na rekonstrukci a úvěr na družstevní bydlení do 1 000 000 Kč se splatností až na 20 let.

Hypotéky

 1. Běžná hypotéka – Hypotéku České spořitelny můžete získat už od 300 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Jako jedna z mála bank vám půjčí až 90 % z ceny nemovitostí.
 2. Refinancování hypotéky – Díky moderní technologii ČS můžete refinancování vyřídit z pohodlí domova bez návštěvy pobočky. Refinancování vám pomůže například ušetřit nemalé peníze na splátkách, ale získáte i takové výhody, jako je dočasné odložení splátek, variabilní snižování i navyšování splátek v rozmezí až 30 000 Kč.
 3. Americká hypotéka – Oblíbeným produktem České spořitelny je také americká hypotéka. Jedná se o úvěr ručený nemovitostí, který lze použít na cokoliv. Půjčit si můžete v rozsahu od 150 000 Kč až do 5 000 000 Kč se splatnosti až 20 let. Úroky u této formy úvěru jsou o něco lépe než u klasické půjčky.

Účty

 1. Běžný účet – Klasický běžný účet, ale přesto s několika bonusy. K běžnému účtu získáte platební kartu, se kterou můžete zdarma vybírat ve více než 1 700 bankomatů České spořitelny po celé ČR. Vedení účtu získáte zdarma, když alespoň jednou v měsíci zaplatíte platební kartou  a pravidelně vám bude chodit na účet minimálně 7 000
  Kč. Samozřejmostí je bezplatné internetové bankovnictví a mobilní aplikace George.
 2. Další účty – Česká spořitelna myslí také na naše děti, studenty a důchodce. Máte možnost zřídit účet pro děti, účet pro studenty a účet pro seniory.

 • Časté dotazy

  1. Jak dlouho trvá schválení a vyplacení půjčky?

  Délka schválení žádosti je individuální, probíhá však co nejrychleji. Peníze se do 5 minut po schválení převedou na váš účet v České spořitelně, takže je obdržíte okamžitě.

  2. Vyžaduje půjčka ručitele nebo zástavu?

  Své peníze získáte i bez zajištění. Sjednání půjčky podléhá pouze bonitě žadatele a půjčka je tedy maximálně diskrétní. Nepotřebujete ručitele, spolužadatele ani nemovitost do zástavy.

  3. Jak se žádá o půjčku?

  Stávající klienti mohou získat půjčku přes SERVIS 24 nebo přes bankomat České spořitelny. Jestliže zde účet nemáte, můžete si svou žádost předvyplnit online a nechat se kontaktovat ze strany České spořitelny. Případně je možné i sjednání půjčky přímo na pobočce.

  4. Lze půjčku během splácení upravit?

  Pokud vám nevyhovuje výše splátek, můžete si je libovolně snížit nebo zvýšit tak, aby více odpovídaly vašim představám. Až dvakrát ročně si navíc můžete odložit svou řádnou měsíční splátku.

  5. Do kdy lze odstoupit od smlouvy?

  Jestliže si půjčku po podpisu smlouvy rozmyslíte, můžete bezplatně odstoupit až do 60 dnů. Podmínkou samozřejmě je, že vrátíte zpět celou vypůjčenou jistinu.

 • Kontakty Česká spořitelna, a.s.

  Česká spořitelna, a.s.
  Olbrachtova 1929/62
  140 00 – Praha 4

  Infolinka: 800 207 207
  www.csas.cz

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 202 348 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % ročně, RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 %.

Podobné půjčky:

 • MONETA Money Bank půjčka
 • Presto půjčka od UniCredit Bank
 • Půjčka od Equa bank
 • Česká spořitelna půjčka
 • mPůjčka od mBank
 • Poštovní půjčka od Poštovní spořitelny
 • Půjčka od Air Bank
 • Půjčka od ČSOB
 • Půjčka od KB