Výhody

Výhody půjčky ACEMA Credit

 • Nabídka ACEMA Credit půjčky online
  1. Možnost získat až 50 000 000 Kč
  2. Žádné poplatky před uzavřením smlouvy
  3. Splatnost až 20 let
  4. Bez prokázání příjmu
  5. Bez nahlížení do registru dlužníků

Společnost ACEMA Credit je vhodná pro každého, kdo hledá neúčelovou půjčku se zajištěním nemovitostí, díky kterému dosáhne na větší finanční obnos.

Podmínky

Jedná se o neúčelový úvěr, jehož poskytnutí je vázáno na zástavu nemovitosti v osobním vlastnictví. O půjčku mohou žádat i lidé aktuálně nezaměstnaní, studující nebo na mateřské dovolené.

Jak zažádat

O půjčku můžete zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře, ve kterém stanovíte částku i dobu splácení. Předběžný souhlas s půjčkou obdržíte již do 2 pracovních dnů.

Časté dotazy
Jaký obnos peněz je možné u společnosti ACEMA Credit získat?

ACEMA Credit poskytuje neúčelové úvěry do výše 5 milionů Kč, podnikatelé pak mohou dosáhnout až na 30 milionů Kč.

Jak je to se splatností půjčky? Jak řešit finanční neschopnost?

Vaše půjčka může mít splatnost až 20 let. V případě neschopnosti ji splácet vše řešte včas – společnost vám může nabídnout individuální změnu splátkového kalendáře.

Jaké dokumenty jsou potřeba při žádosti o půjčku?

Při žádosti musíte doložit dva doklady totožnosti, aktuální výpis z katastru nemovitostí a schopnost splácet.

Kdo může žádat o půjčku od ACEMA Credit?

Půjčka je poskytována všem fyzickým osobám starším 18 let. Při žádosti je však nutné prokázat schopnost splácet finanční prostředky.

Jakou formou jsou peníze poskytnuty a jak se splácejí?

Peníze jsou bezhotovostně převedeny na váš bankovní účet. Stejně tak je právě z účtu potřeba odvádět splátky.

Půjčka ACEMA Credit bez skrytých poplatků

Společnost ACEMA Credit nabízí všem svým vážným zájemcům rychlou půjčku ve výši od 100 000 až do 50 000 000 Kč. Díky jednoduché a přehledné kalkulaci se vyhnete skrytým poplatkům. Splatnost půjčky můžete přizpůsobit svým možnostem a prodloužit ji celkem až na 20 let. ACEMA Credit nabízí půjčky běžným osobám i podnikatelským subjektům. Nutné je ručení nemovitostí.

Půjčku od společnosti ACEMA Credit můžete použít prakticky na cokoliv – od nákupu vybavení do vaší domácnosti přes doplacení dovolené až po nákup či rekonstrukci nemovitosti. Předběžné schválení půjčky proběhne během několika minut. Nepotřebujete potvrzení o výši svého měsíčního příjmu a společnost ani nenahlíží do registru dlužníků.

ACEMA Credit pro běžné občany i podnikatele

Společnost ACEMA Credit působí na trhu již 12 let. Je proto schopna nabídnout finanční služby na úrovni, které se přizpůsobí na míru každému z vás. Podnikatelské úvěry poskytuje od 300 000 až do 50 000 000 Kč. O půjčku můžete požádat prostřednictvím jednoduchého formuláře, ve kterém přesně vidíte svou kalkulaci.

 • Získat půjčku ihned

  ACEMA Credit půjčka do 50 000 000 Kč

 • Zažádat online

Diskuze k půjčce ACEMA Credit zde »