ACEMA Credit recenze

Čerpáte půjčku ACEMA Credit nebo byste ji rádi získali? Navštivte naši diskuzi a podělte se s dalšími čtenáři o své názory a zkušenosti. Diskuze je připravena pro každého, kdo hledá nebo je schopen poskytnout informace o této formě půjčky, a to ať už jste podnikatelský subjekt nebo běžný občan.

« Zpět na půjčku ACEMA Credit

6 Comments

  1. Pan zástupce Acemi byl velice příjemný, ochotný. Uvěr mám měsíc splacený, vše uzavřený, ano zaplatila jsem navíc, ale stím sem do toho šla.

  2. Přiznávám že jsem se tenkrát rozhodl pro Acemu jen proto, že vyhráli nějaký test nebakovek na idnesu a že všechny smlouvy jsem si mohl přečíst předem na jejich stránkách… musím zaklepat, zatím to vypadá že jsem si vybral dobře.

  3. Stěžují si samozřejmě jen Ti co nesplácí, to je logické. Pokud nebude platit bance, taky se s váma mazat nebude

  4. Mě teda docela překvapilo, že všude píší že úrok je 6%, ale pak je ve finále vyšší. Nebylo to teda nic hroznýho, ale asi to nastuvují individuálně jako v bance. Ale jinak jsme zatím spokojení

  5. Hledala jsem výhodnou nebankovní půjčku bez registru, která by mi umožnila získat více finančních prostředků. Půjčku ACEMA Credit určitě doporučuji každému, kdo chce čerpat větší částku bez doložení příjmu a má možnost svou půjčku zajistit nemovitostí. Sjednání a vyřízení půjčky proběhlo pohodlně z domova. Nebyly zde žádné skryté poplatky. Splácení půjčky je průběžné s tím, že každý měsíc přesně vím, kolik mám kam poslat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *