Neúčelová půjčka od Profi Credit

Výhody

Výhody Profi Credit půjčky

 • Nabídka Pojištěná půjčka
  1. Flexibilní úvěry bez poplatku
  2. Neúčelová půjčka na cokoliv
  3. Schválení úvěru do 24 hodin
  4. Automatický revolving
  5. Několik typů úvěrů pro podnikatele

Rychlá a flexibilní půjčka Profi Credit je vhodná pro všechny osoby starší 18 let, které akutně potřebují získat finanční prostředky.

Podmínky

Při sjednání půjčky Profi Credit je potřeba překročit minimální věkovou hranici 18 let, mít pobyt na území ČR a doložit měsíční příjem (případně ručitele).

Jak zažádat

Společnost Profi Credit nabízí možnost sjednání půjčky online. Využít můžete také infolinku nebo služby úvěrového poradce.

Časté dotazy

Pro koho je půjčka Profi Credit určena?

Půjčku Profi Credit může využít každý, kdo disponuje stálým měsíčním příjmem. Na jeho základě bude stanovena maximální výše poskytnutých prostředků. Půjčka je vhodná i pro podnikatele.

V jaké výši se půjčka Profi Credit nabízí?

Běžní občané mohou využít rychlou půjčku o částce 4 999 Kč nebo půjčku v rozmezí 10 až 150 tisíc Kč. Pro podnikatele jsou pak připraveny úvěry až do 300 tisíc Kč.

Je při půjčce potřeba ručení?

Ručení je vyžadováno ve výjimečných případech – při nedostatečné bonitě klienta. Společnost jej též požaduje u startovacích úvěrů pro podnikatele.

Jak se řeší neschopnost splácet?

Pokud nemáte na úhradu své měsíční splátky, společnost Profi Credit včas informujte. Dostane se vám individuálního řešení, které zohlední požadavky obou stran.

Co je to automatický revolving?

K půjčce od Profi Credit je nabízen takzvaný automatický revolving. Můžete si pod ním představit navýšení, které se poskytuje po splacení části úvěru. Není pak nutné řešit další žádost.

Bezhotovostní půjčka Profi Credit

Schází vám finanční prostředky? Rádi byste je získali rychle a bez zbytečných komplikací? Obraťte se na společnost PROFI CREDIT Czech, která nabízí půjčky široké skupině obyvatel. Půjčit si zde můžete jako běžný občan i jako podnikatelský subjekt. V prvním případě dosáhnete až na částku 150 000 Kč.

Půjčka Profi Credit je poskytována bez poplatku a na dobu 3 až 48 měsíců. Flexibilně si tedy můžete stanovit výši svých splátek a dobu splatnosti půjčky. Peníze obdržíte převodem na bankovní účet po schválení vaší žádosti, kterou můžete podat i online. Žádost bude schválena v co nejkratším možném termínu.

Flexibilní výše splátek půjčky Profi Credit

Pro schválení půjčky Profi Credit musíte vykázat pravidelný měsíční příjem. Věk pro poskytnutí půjčky je minimálně 18 let. Ve výjimečných případech, kdy bonita klienta není dostačující, se požaduje ručení třetí osobou. Standardní půjčka začíná na 10 000 Kč. Můžete však využít i úvěru ve výši 4 999 Kč, který je vhodný pro vykrytí aktuálních nečekaných výdajů.

Diskuze k Profi Credit půjčce zde »

Podobné půjčky:

 • COOL MONEY do 300 000 Kč.
 • Cofidis půjčka do 1 000 000 Kč.
 • Cetelem půjčka do 200 000 Kč.
 • Tesco půjčka do 150 000 Kč.
 • Půjčka Provident