Profi Credit recenze a zkušenosti

Recenze Profi Credit půjčky

Na této stránce se můžete podělit o zkušenosti s půjčkou Profi Credit. Vámi poskytnuté informace usnadní výběr půjčky dalším potenciálním zájemcům. Stejně tak pokud máte na tuto půjčku nějaké dotazy, můžete je zde položit lidem, kteří půjčku Profi Credit využili nebo stále čerpají.

« Zpět na půjčku Profi Credit

34 Comments

 1. Nejhorší co jsem kdy poznala.Nedoporucuji.Kdyz zadáte,slibují hory ,doly,ale běda jak máte problém.Neochotni cokoli projednávat,natož vycházet vstříc.A platíte jak mourovati. nejmíň jednou tolik.A pokuty a penále a okamžitě vymáhání.Nic je nezajímá.Nejvetsi zloději.

 2. Žádala jsem o odklad splátek, ale nebylo mi vyhověno. Je to společnost, která nemá žádné mravní povinnosti.

 3. Dobry den Chci si pujcit 100000kc. Podle internetu to vypada jako jedna z lepsich spolenosti ale rad bych vedel zkusenosti ostatnich treba i s radou jak se nejlepe vyplaci splacet! Dekuji Milan

  • řekla bych že není, my teda neměli, ale mají tam že mužete odložit splátku, když máte problém se splacení, ale musíte mít potvrzení od doktora, že nemůžete makat.

  • Půjčoval jsem si poprvé u nich a aspoň byli příjemní na zákaznické lince, ochotní a poradili mi. Takže za mě OK. Naětěstí už mam splaceno. Pavel K.

 4. Dobrý den

  na webu mají toto: Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 10 000 Kč, splatnost 24 měsíců, splátka 575 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám vracíme 690 Kč, celkem zaplatíte částku 13 800 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 31,16 %, RPSN 31,16 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

  Máte někdo s tímto reálnou zkušenost?

  • Já mám zkušenost s půjčkou 40 000… Musela jsem splácet 48 měsíců.. takže 4 roky a měsíční splátka byla 2 977kc.
   Spočítejte si,kolik jsem musela předplatit,aby se toho zbavila. V životě nikdy!!!!

 5. Dobrý den

  Známá mě doporučila, protože jí v bance nedali, tak přemýšlím, že také zkusím, na webu jsem viděla vánoční akci, máte někdo zkušenost

 6. Dobrý den

  Máte někdo tip na vhodnou kombinaci půjčky u proficreditu, slyšel jsem, že je lepší splácet větší částky, že pak úroky nejsou tak velké, doporučení?

 7. Je potřeba se dobře rozmyslet, já jednou nezaplatila a už sem musela dost platit, ale upřímně byla to moje hloupost, vešdela sem ze tam bude pokuta a stejně to nezaplatila no. Jinak jsem spokojená s přístupem naší zástupkyně.

 8. Máte někdo doporučení jak nakombinovat půjčku u profi credit, tak aby to vyšlo co nejlevněji, potřebuju 75000 Kč. Díky za radu, Martin

 9. Za mě v pohodě, dražší ale to je jasný ne, hlavně splácejte a nepůjčujte si na blbosti, když berete 10 hrubýho

 10. dobrý den

  mám od nic půčku a jednom se nezaplatil včas, normálka mi dali odklad jedné splátky za mírný poplatek, ale dohodli se. Příště si dám pozor na splátky, ale i tak bych doporučil

 11. Vzal jsem si půčku na 65 tisíc, dopředu mi řekli že zaplatím něco kolem 100 a když nebudu splácet, tak jsou tam pokuty. Se vším mě seznámily, já souhlasil.
  Takže to, že se lidí diví, že musí platit, je jen a jen jejich problém.
  Já nemám žádné výhrady proti nim, doporučil jsem i kámošovi.

 12. profi Credit je jedna z nějvětších nebankovek, pochybuju o tom, že si může dovolit nějaké lichvářské praktiky, na mě teda nikdo nic nezkušil a mohu říct z osobní zkušenosti, že když sem potřebovala tak i přes zápis v Solosu mi půjčili.

 13. Sem si vzala půčku 150000 na 5 let, jelikož sme měli s manžalem malé příjmy, tak u banky jsme neprošli. Tady jo, je to trošku dražší, ale nutně jsme potřebovali na opravu střechy. Jejich zástupkyně Eva z Prahy byla fajn.

 14. Profi credit je sice nebankovní společnost s tvrdšími podmínkami, ale furt je to státem nějak regulovatelná uverová společnost.
  Chápu, že někteří lidé nadávají, ale mají opravdu duvod? nemají spíš máslo na hlavě?
  Půjčit si na nový notebook když ho nepotřebuju, nepodívat se na podmínky a pak brečet? Normální? Asi ne že !

 15. Mě splátky odložili ale nevím, zda je to běžné, díky mému pravidelnému splácení jsem členem jejich klub dobrých klientů, tak tam to umožnují, jsou tam ruzná výhody. Zatím jsem nenarazila na žádný problém, ale mám známou, která se vyprdla 2 měsíce na splácení ani jim to neřekla a pak se nestačila divit, ale to je její hloupost.

 16. Máte někdo zkušenost s odkladem splátky u profi credit, když není možno v daném měsíci včas zaplatit?

  Díky Ivana S.

  • Dobrý den

   Musíte to říct vždy aspoň týden do předu a oni posoudí vaší bonitu a dle toho se rozhodnou. Ale co vím, tak odklad 1 splátky jde.

 17. Mám u nic půjčku 160 tisí, ještě budu platit 4 roky, ale že bych se setkala s nějakým nevhodným jednáním, to opravdu říct nemohu.

 18. Měla jsem půjčku 30tis na 36 měsíců. Vše jsem splatila i něco navíc, ale když čtu názory ostatních tak se ani nedivím, že po nich Profi Credit jde. To jsou lidi, kteří mají 100 půjček všude možně a vlastně je jim to jedno

 19. Když sem si brala prvně od nich půjčku, tak sem se dost bála, říkala sem si ježiš nebankovka, to zas bude majlant a tak.
  Profi credit není nejlevnější, to se ví, a i mají trvdé podmínka, vlastně to mají i banky. Ale má zkušenost je dobrá, splácela jsem včas, tenkrát jsem dostala i nějakou nabídku na levnější produkty ale to se nevyužila.
  Určitě je dobré si rozmyslet, zda na půjčku mám a hlavně komunikovat, pak exekuce a další postihy nehrozí.

 20. Vzala jsem si u nich půjčku pro živnostíky na rozjezd kosmetickýho salónku.
  Zástupce to vyřídil vše za mě. Uroky jsou vysoké, ale holt banka to prostě není.
  Doporučuji všem řádně splácet a komunikovat, ale to také u bank normálních.
  Znám jeden případ, že člověk nesplácel u nich a pak se divil, ale za to si může jen a jen o sám.

 21. Půjčka je od nich sice drahá, ale zas na druhou když je potřeba a nikdo jiný vám nepůčí, tak vám oni půjčí. Splácím řádně, nemám problémy.

 22. U Profi Credit jsem požádala o zaměstnaneckou půjčku na 100 000 Kč a smlouvu uzavřela na 24 měsíců. Dosáhla jsem na výhodné podmínky a poměrně nízkou měsíční splátku, která téměř nezatížila můj rozpočet. S rychlostí a komfortem při vyřízení své žádosti jsem velmi spokojená. Když budu potřebovat, určitě služeb Profi Creditu využiji i opakovaně, jelikož čerpání půjčky je neúčelové a peníze se dají využít libovolně na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *