• Informace o půjčce

  • Nabídka Cetelem půjčky
  • Výhodná půjčka od Hello bank!

   1. Žádost o půjčku online
   2. Nabídka neúčelové i účelové půjčky
   3. Možnost postupného čerpání úvěru
   4. Získáte zpět až 1 splátku ročně
   5. Nízké úročení již od 5,7 %

  Účelovou či neúčelovou půjčku Hello bank! využije každý, kdo má hluboko do kapsy a chce si výhodně zajistit finanční prostředky.

  Podmínky

  Jestliže si chcete sjednat půjčku Hello bank!, musíte doložit, že jste starší 18 let a že pobíráte stabilní finanční příjem. Také musíte vlastnit účet, na který vám bude půjčka vyplacena.

  Jak zažádat

  Žádost o půjčku se podává online, telefonicky nebo i osobně. V případě rychlé online žádosti stačí jen stanovit její parametry, vyplnit informace o sobě a čekat na schválení.

  Časté dotazy

  1. V jaké výši je půjčka Hello bank! nabízena?

  Půjčku Hello bank! si můžete sjednat až do 1 000 000 Kč. Jestliže žádáte neúčelově, bude pro vás připraveno maximálně 200 000 Kč.

  2. K jakému účelu se dají peníze využít?

  Peníze můžete využít dle typu sjednané osobní půjčky. Dají se čerpat neúčelově nebo například na koupi nového či ojetého vozu a jako investice do domácnosti či nemovitosti.

  3. Nahlíží se při schvalování půjčky do registrů dlužníků?

  Ano, při schvalování úvěru se nahlíží do registrů dlužníků. Žadatel ale musí poskytnout k tomuto náhledu souhlas.

  4. Je půjčka vhodná i pro podnikatele?

  O půjčku u Hello bank! můžete požádat i jako podnikatel – OSVČ. Místo zaměstnavatele pak uvedete svou samostatnou činnost.

  5. Za jak dlouho je možné půjčku splatit?

  Osobní půjčku můžete splácet až po 120 měsíců. Je však jen na vás, na kolik měsíců si své splátky rozložíte. Záleží, jakou máte představu o výši měsíční splátky.

  Osobní půjčka Hello bank!

  U Hello bank! máte nyní jedinečnou příležitost požádat o výhodnou půjčku se splatností až 120 měsíců. Úročení půjčky se pohybuje již od 5,7 % a vy navíc za včasné splácení máte možnost získat až 10 splátek zpět. Protože si svou půjčku vyřídíte online, je vše maximálně jednoduché. Neplatíte zde žádné poplatky za schválení, vyřízení ani vedení půjčky.

  Výše neúčelového úvěru se pohybuje do 200 000 Kč. Účelově si pak můžete půjčit až 1 000 000 Kč. Tuto půjčku lze využít na koupi nového či ojetého vozu nebo jako investici do domácnosti či nemovitosti. Při sjednání půjčky vidíte, kolik za ni přesně zaplatíte. V průběhu splácení vás tedy rozhodně nic nemůže překvapit. Navíc si k půjčce můžete zařídit i pojištění, které vás ochrání před nečekanými situacemi.

  Odměna za splácení

  Hello bank! svým klientům nabízí odměny za včasné splácení. Pokud budete jeden rok řádně splácet, obdržíte až 1 splátku ročně zpět. Celková výše vaší odměny záleží pouze na tom, jak si splácení půjčky rozložíte. Jestliže bude váš úvěr do splatnosti 48 měsíců, získáte až 50 % každý rok zpět, pokud ale jeho splatnost bude delší, obdržíte až 100 % splátky každoročně zpět.

  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE

  Diskuze k Hello bank! půjčce zde » • logo Cetelem

  20 000 – 200 000 Kč

  Hello bank!, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5.


  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE Nezávazná žádost o půjčku do 200 000 Kč

  Jak získat půjčku

  1. Zadejte parametry půjčky
  2. Vyplňte žádost o půjčku
  3. Počkejte si na její schválení
  4. Čerpejte peníze na svůj běžný účet


  Podmínky půjčky

  1. O půjčku mohou žádat pouze fyzické osoby
  2. Půjčka je určena pro osoby starší 18 let
  3. Musíte mít běžný účet vedený u některé z bank ČR
  4. Podmínkou je i stabilní finanční příjem

Může vás zajímat také půjčka online bez doložení příjmu ihned…