• Logo ESSOX

 • Půjčka
  10 000 – 500 000 Kč

 • Splatnost
  6 – 84 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • Získat půjčku

 • První půjčka do 500 000 Kč
  První půjčka zdarma Ne
  Opakovaná půjčka až 500 000 Kč
  Splatnost 6 dní až 84 měsíců
  Úrok od 8,6 %
  RPSN od 8,95 %
  Rychlost sjednání do pár hodin
  Rychlost převodu do druhého pracovního dne
  Bez registru Ne
  Bez doložení příjmů Ne
  Sjednání Online / po telefonu
  Způsob poukázání Bankovní převod
  Reprezentativní příklad: výše spotřebitelského úvěru 200 000 Kč, výše měsíční splátky 3 715 Kč, počet měsíčních splátek 84, doba trvání úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky, celková částka splatná spotřebitelem 312 060 Kč, výsledná RPSN 14,49 %, roční úroková sazba 13,60 %. Výpočet RPSN byl stanoven k datu provedení kalkulace s tím, že ve výpočtu RPSN je zohledněn přesný počet dnů mezi datem kalkulace, datem první splátky a dalšími jednotlivými splátkami, přičemž datum splatnosti měsíčních splátek je 15. dne v měsíci, počínaje měsícem následujícím po podpisu smlouvy. Roční úroková sazba byla stanovena metodou ACT/365.

  Nebankovní půjčka pro všechny od Essox

  Nebankovní půjčka od Essox se řadí mezi kvalitnější a známější úvěrové produkty v nebankovním sektoru. Samotná společnost působí na trhu již od roku 1993 a je podporována Komerční bankou, což jí samozřejmě přidává na důvěryhodnosti. Kromě toho spolupracuje i s dalšími známými značkami, jako je Mountfield, iStores či Insportline.

  Essox nově namísto dříve propagované „Bezpečné půjčky“ nabízí nový typ nebankovního úvěru s názvem „Cash Shop“. Žadatelům o půjčku poskytuje až 500 000 Kč s dobou splatnosti od 6 do 84 měsíců. Úroková sazba přitom začíná na hranici 8,6 %, kterou s vysokou pravděpodobností získají jen klienti s perfektní bonitou – pokud jste tedy již zadlužení, nebo jste se dříve potýkali s problémy se splácením, počítejte s výrazně vyššími úroky a také RPSN.

  Svým klientům nabízí i možnost sjednání pojištění schopnosti splácet, a to konkrétně ve dvou variantách. První je pojmenována Klasik a kryje především případ smrti či 2. a 3. stupeň invalidity. Při sjednání pojištění EXTRA pak získáte navíc i ochranu před pracovní neschopností či ztrátou zaměstnání.

  Společnost Essox nabízí kromě půjčky i další služby. Mezi ty nejvyužívanější se řadí úvěr na auto či nákup na splátky u partnerských obchodů. Ve své nabídce má i kreditní karty, a to hned v několika provedeních.

  Výhody půjčky od Essox

  1. půjčka až 500 000 Kč,
  2. libovolně dlouhá doba splácení,
  3. lze sjednat zcela online,
  4. jednoduché sjednání bez papírování,
  5. lze sjednat pojištění schopnosti splácet,
  6. možnost nastavit si výši splátek.

  Podmínky sjednání Essox půjčky

  Půjčka od Essox se řídí stejnými pravidly jako většina dostupných nebankovních úvěrů. Pro její získání tedy budete muset splnit pouze základní pravidla.

  Konkrétně se jedná o:

  • dovršení věku 18 let,
  • trvalé bydliště v ČR,
  • vlastnictví dvou dokladů totožnosti,
  • založený e-mail,
  • vlastnictví běžného účtu.

  Essox se zároveň řadí mezi serióznější a přísnější společnosti, což se odráží i na její politice ohledně posuzování jednotlivých klientů. Velmi si tedy zakládá na tom, aby její klienti byli spolehliví a zodpovědní – jen v málo případech půjčí lidem s problémy se splácením či zápise v registru dlužníků.

  Jak na sjednání půjčky od Essox?

  Sjednání půjčky od Essox je jednoduché a probíhá podobně jako u většiny nebankovních společností. Na rozdíl od konkurence však na sjednání moc nespěchá, a proto peníze můžete očekávat až druhý pracovní den. Naštěstí můžete celý proces sjednání provést online, čímž se vyhnete zbytečné návštěvě pobočky.

  1. Prvním krokem je vyplnění online žádosti, kde doplníte své osobní údaje a parametry půjčky, kterou si chcete sjednat.
  2. V dalším kroku ověříte svoji totožnost prostřednictvím dvou dokladů totožnosti – opakovaným klientům stačí pouze občanský průkaz.
  3. Společnost vás následně požádá o ověření vašeho bankovního účtu – v případě nesrovnalostí vás může kontaktovat i pro dodatečné ověření vašich příjmů a celkové bonity.
  4. Essox zhodnotí vaši žádost a rozhodne, zda vám může půjčku poskytnout.
  5. Po schválení žádosti vyhotoví úvěrovou smlouvu a přepošle vám ji v elektronické podobě.
  6. Úvěrovou smlouvu můžete podepsat online pomocí SMS kódu, který přijde na váš mobilní telefon.
  7. Společnost překontroluje vámi podepsanou úvěrovou smlouvu a přepošle vám peníze na váš bankovní účet – zpravidla tak učiní druhý pracovní den.
 • Klíčové vlastnosti půjčky od Essox

  1. Půjčka až 500 000 Kč,
  2. doba splatnosti od 6 do 84 měsíců,
  3. převod peněz druhý pracovní den,
  4. úrok již od 8,6 %,
  5. sjednání zdarma a bez zbytečných poplatků.

 • Časté dotazy

  Co vše je potřeba k sjednání půjčky od Essox?

  K sjednání půjčky od Essox potřebujete pouze dva doklady totožnosti, se kterými se prokážete a ověříte svoji totožnost. Samozřejmostí je také běžný účet vedený na vaše jméno. Pokud chcete půjčku sjednat zcela online, neobejdete se bez e-mailové adresy, skrze kterou s vámi bude společnost komunikovat.

  Je půjčka od Essox bezpečná?

  Společnost Essox se řadí mezi již ověřené nebankovní poskytovatele, přičemž vlastní i licenci od České národní banky. Zároveň za ní stojí silná skupina v čele s Komerční bankou, která je jednou z největších bank u nás.

  Kdy mi Essox pošle peníze na můj účet?

  Jelikož Essox nenabízí rychlou půjčku, musíte počítat s mírným zpožděním. Společnost je při prověřování klientů opravdu pečlivá, takže k převodu peněz přistoupí až druhý pracovní den.

  Budu muset u Essox platit nějaké poplatky?

  Essox by si neměl při řádném splácení účtovat žádné poplatky navíc. Výjimkou může být předčasné splacení půjčky, za které může společnost požadovat určitý poplatek.

  Jak ověřím svoji totožnost?

  Pro ověření svojí totožnosti budete potřebovat dva doklady totožnosti, z nichž jeden musí být občanský průkaz. Jako druhý doklad totožnosti si můžete zvolit například řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list. Pro dodatečné ověření následně použijete svůj běžný účet. U opakovaných klientů stačí pouze předložení občanského průkazu.

  Jak vysokou úrokovou sazbu si Essox účtuje?

  Výše úrokové sazby je velmi individuální a odvíjí se od bonity klienta a jeho hodnocení ze strany samotné společnosti. Ta propaguje výši úrokové sazby od 8,6 %, ale s takovou hodnotou mohou počítat pouze klienti s opravdu vysokou bonitou.

  Jaké další služby Essox nabízí?

  Essox má ve své nabídce i další úvěrové produkty, které můžete jako běžný klient využít. Patří sem například úvěr na auto, nákup na splátky či kreditní karty.

 • Kontakty ESSOX s.r.o.

  ESSOX s.r.o.
  F. A. Gerstnera 52
  České Budějovice 370 01

  (Podívat se i na další výhodné půjčky)

  www.essox.cz

Podobné půjčky:

 • COOL Money půjčka až do 300 000 Kč
 • Hyper půjčka do 250 000 Kč.
 • Zonky půjčka do 1 200 000 Kč.
 • Cofidis půjčka do 1 000 000 Kč.
 • Home Credit půjčka do 250 000 Kč.
 • Provident půjčka do 170 000 Kč.
 • Pronto půjčka až do 100 000 Kč
 • Profi Credit půjčka do 100 000 Kč.
 • OneCredit půjčka do 1 000 000 Kč.

Vaše hodnocení půjčky:

5 z 5 - (7 hlasů)