• Logo FlexiFin

 • Půjčka
  1 000 – 30 000 Kč

 • Splatnost
  1 – 12 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • Získat půjčku

 • První půjčka do 30 000 Kč
  První půjčka zdarma Ne
  Opakovaná půjčka až 30 000 Kč
  Splatnost 14 dní až 12 měsíců
  RPSN od 0 – 2000 %
  Rychlost sjednání už do 15 minut
  Rychlost převodu do 5 minut od schválení
  Bez registru Ne
  Bez doložení příjmů Ano
  Sjednání Online / po telefonu
  Způsob poukázání Bankovní převod
  Reprezentativní příklad: Při půjčce 10 000 Kč na 30 dní zaplatíte poplatek 2 900 Kč. Celkem tedy vrátíte 12 980 Kč. RPSN vychází 2115,7 %.

  Rychlá půjčka Flexifin do pár minut

  Pokud hledáte rychlou půjčku, se kterou můžete jednoduše vyřešit nečekané finanční výdaje, je pro vás Flexifin půjčka tou správnou volbou. Půjčit si s ní můžete až 30 000 Kč s dobou splatnosti do 30 dní – čerpání půjčky lze rozložit na více etap. Společnost samozřejmě myslí i na klienty, kteří se dostanou do nepříznivé finanční situace. V nabídce má i prodloužení doby splácení za poplatek, kdy můžete půjčku splácet až 12 měsíců.

  Jako nový klient můžete využít i možnosti získání půjčky zdarma, kdy společnosti splatíte pouze vypůjčenou částku bez úroků či dalších poplatků. Nejprve ale budete muset splnit stanovené podmínky. První půjčka zdarma je totiž dostupná pouze pro klienty, kteří ji splatí do 14 dní od jejího sjednání. V opačném případě vám bude k půjčce přičteno RPSN.

  Jelikož se jedná o formu krátkodobé nebankovní půjčky, účtuje si u ní společnost vyšší úroky i RPSN. Z krátkodobého hlediska jsou však náklady na úvěr mizivé. Volnější jsou i pravidla pro schválení půjčky, kdy poskytovatel jen v minimu případů nahlíží do registru dlužníků, nebo požaduje ověření příjmů – ve výsledku je tak Flexifin půjčka dostupná téměř všem klientům. Schvalovatelnost je tedy o poznání vyšší než u klasických bankovních úvěrů.

  Výhody půjčky od Flexifin

  1. Rychlá půjčka na účet do pár minut,
  2. jednoduché sjednání,
  3. minimální administrativa,
  4. vyšší částka než u jiných nebankovních společností,
  5. sjednání do 15 minut,
  6. lze prodloužit dobu splatnosti,
  7. první půjčka zdarma při splnění podmínek.

  Podmínky sjednání Flexifin půjčky

  Pro získání Flexifin půjčky budete muset nejprve splnit určité podmínky, které jsou předpokladem k jejímu sjednání. V opačném případě vám nebude společnost moci půjčku poskytnout, a to i přesto, že budete disponovat dostatečnou bonitou či příjmy pro její budoucí splacení.

  Flexifin půjčka je dostupná osobám

  • starším 18 let,
  • bez zbavení svéprávnost,
  • bez zápisu v registru dlužníků,
  • bez problémů se splácením,
  • s trvalým pobytem na území ČR.

  Jak na získání Flexifin půjčky

  Společnost Flexifin se snaží svým klientům nabízet rychlé služby, díky čemuž mohou mít vypůjčenou částku na účtu už do pár minut od schválení žádosti. Celý proces je tak oproti klasickým bankám kratší a jednodušší.

  1. Úplně prvním krokem je podání žádosti, kterou vyplníte během pár minut. Konkrétně budete muset nastavit parametry půjčky, o kterou žádáte, a také své základní osobní údaje.
  2. Společnost se vám obratem ozve a požádá vás o upřesnění některých údajů a ověření vaší totožnosti (běžně pomocí 2 dokladů totožnosti).
  3. Společnost vyhodnotí vaši žádost a rozhodne o jejím schválení.
  4. Po schválení žádosti vám předloží úvěrovou smlouvu a požádá vás o její podpis.
  5. Peníze budou po přijetí smlouvy odeslány do pěti minut přímo na váš účet.
 • Vlastnosti půjčky

  1. Až 30 000 Kč,
  2. peníze na účtu do pěti minut,
  3. online sjednání,
  4. možnost sjednání 24/7,
  5. možnost čerpání po částech,
  6. první půjčka zdarma.

 • Časté dotazy

  Je Flexifin půjčka bezpečná?

  Flexifin je česká společnost se sídlem v Brně, která vlastní licenci od České národní banky. Je tedy stejně jako jiné nebankovní půjčky přísně regulována. Ve zkratce je možné konstatovat, že je půjčka bezpečná. Každý úvěr však představuje určité riziko, se kterým je třeba dopředu počítat – zhodnocení vaší schopnosti splácet sjednaný úvěr je pouze na vás.

  Jak rychle dostanu peníze na svůj účet?

  Pokud vám Flexifin půjčku schválí, dojde k převodu zpravidla do pěti minut. Rychlost převodu se odvíjí nejen od toho, kdy společnost peníze odešle, ale i od toho, u jaké banky máte zřízený běžný účet. Pokud máte účet u jiné banky než poskytovatel, je možné, že se převod zpozdí i o pár pracovních dní.

  Mohu si u Flexifin půjčky prodloužit dobu splatnosti?

  Flexifin podobně jako většina nebankovních společností nabízí možnost prodloužení doby splatnosti. Standardně přitom poskytuje jednotnou dobu splatnosti od 14 do 30 dní – tu je možné prodloužit až na 12 měsíců. Společnost si za každé prodloužení účtuje poplatek.

  Požaduje společnost ověření příjmů?

  Půjčka od Flexifin sice není bez ověření příjmů, ale s vysokou pravděpodobností se nesetkáte s tím, že byste museli své příjmy prokazovat. Společnost vám pouze předá k podpisu smlouvu, ve které potvrdíte, že disponujete dostatečnými příjmy a jste si vědomi veškerých rizik. Pokud nebudete půjčku schopni splácet, bude se jednat pouze o vaše pochybení.

  Jak vysoké RPSN si Flexifin účtuje?

  Výše RPSN může být u jednotlivých půjček odlišná. Velmi záleží na tom, jaké parametry půjčky si zvolíte a také jestli jste půjčku schopni v čas splatit. Pokud se navíc řadíte mezi nové klienty a splníte požadované podmínky, nebudete u první půjčky platit žádné RPSN. Zpravidla RPSN roste spolu s dobou splatnosti – proto je půjčka vhodná zejména pro klienty, kteří si mohou dovolit úvěr splatit v řádu několika dní, maximálně týdnů.

  Co budu potřebovat k sjednání půjčky od Flexifin?

  Flexifin se snaží proces sjednání půjčky maximálně zjednodušit, a proto od svých klientů požaduje pouze minimum dokumentů. Ve většině případů budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti a číslo bankovního účtu. Není, ale vyloučeno, že vás poskytovatel požádá i o potvrzení příjmů či výpis z běžného účtu.

 • Kontakty FlexiFin, s.r.o.

  FlexiFin, s.r.o.
  Čechyňská 419/14a
  Brno-střed, Trnitá, 602 00.

  (Podívat se i na další půjčky Brno)

  www.flexifin.cz

Podobné půjčky:

 • Zaplo půjčka až do 30 000 Kč
 • Půjčka Everyday plus do 50 000 Kč.
 • Kamali půjčka do 20 000 Kč.
 • Creditportal půjčka do 30 000 Kč.
 • CreditGo půjčka do 10 000 Kč.
 • Creditstar půjčka do 19 000 Kč.
 • Crediton půjčka až do 20 000 Kč
 • COOL Credit půjčka do 20 000 Kč.
 • Via SMS půjčka do 60 000 Kč.
 • Viva Credit až do 20 000 Kč.
 • Ferratum půjčka do 80 000 Kč.

Vaše hodnocení půjčky:

4.9 z 5 - (82 hlasů)