Kouzelná půjčka

Výhody

Výhody Kouzelné půjčky

 • Kouzelná půjčka až 50 000 Kč
  1. Možnost vypůjčení částky ve výši 50 000 Kč
  2. Peníze do 60 minut
  3. Půjčka bez nutnosti dokladů
  4. Prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dní
  5. Individuální splátkový kalendář

Při opakovaném využívání služeb Kouzelné půjčky se váš limit pro maximální částku může zvýšit z 10 000 až na 50 000 Kč.

Podmínky

Pro schválení Kouzelné půjčky je nutné mít trvalý pobyt na území ČR a být starší 18 let. Před žádosti je potřeba registrace prostřednictvím internetového formuláře.

Jak zažádat

Při žádosti o půjčku je důležité vyplnit formulář a do něj uvést informace o své osobě. Každý žadatel musí vlastnit bankovní účet a mobilní telefon, veškeré dosavadní půjčky u této společnosti musí být uhrazeny.

Časté dotazy
Kolik peněz je možné u Kouzelné půjčky získat?

Výše Kouzelné půjčky se pohybuje od 1 000 do 50 000 Kč. Při první půjčce je zájemcům nabídnuto maximálně 10 000 Kč a tato hranice se postupně během dalších půjček zvyšuje.

Jak je možné zažádat o půjčku? Jde to i přes SMS?

O půjčku můžete žádat pouze přes speciální internetový formulář. SMS ani telefonická půjčka u této finanční společnosti není možná.

Je potřeba doložit svůj příjem?

V žádosti o půjčku je nutné vyplnit výši čistého měsíčního příjmu a údaje o zaměstnavateli. Žádný doklad však není nutné ke Kouzelné půjčce dodávat.

Jak jsou poskytnuty finanční prostředky?

Peníze vám budou zaslány na bankovní účet, a to co nejrychleji po schválení Kouzelné půjčky.

Nejsem schopen/schopna splácet půjčku. Co teď?

Urychleně kontaktujte finanční společnost. Splatnost Kouzelné půjčky si můžete prodloužit až o 30 dní. Stejně tak máte možnost domluvit si individuální splátkový kalendář.

Kouzelná půjčka bez starostí

Kouzelná půjčka dokáže pokrýt nejnutnější výdaje vaší domácnosti. Jedná se o krátkodobou mikropůjčku, jejíž výše se pohybuje od 1 000 do 50 000 Kč. Doba splácení půjčky je v rozmezí od 2 do 30 dní – s možností prodloužení splatnosti. Vypůjčení peněz je rychlé a komfortní, na váš účet může být finanční obnos připsán již za 60 minut.

S každou další Kouzelnou půjčkou máte možnost získat více finančních prostředků. Při první žádosti vám společnost Laurence and Partners Limited vypůjčí maximálně 10 000 Kč, při druhé 20 000 Kč apod. Před žádostí o půjčku je nutné zaregistrovat se prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře.

Kouzelná půjčka do 50 000 Kč

Kouzelná půjčka je poskytována osobám, které mají trvalý pobyt v ČR, je jim alespoň 18 let a disponují stálým příjmem. Není možné čerpat více půjček najednou. Půjčku můžete splácet převodem z bankovního účtu nebo vkladem přímo na účet Kouzelné půjčky. S finanční společností není nutné uzavřít smlouvu.

Diskuze k Kouzelné půjčce zde »

Podobné půjčky:

 • Perfect Money půjčka do 5 000 Kč.
 • SMS Credit půjčka do 4 500 Kč.

 • Půjčka od Creditportal CZ do 30 000 Kč.

 • Půjčka ViaSMS do 20 000 Kč.

 • Japonská půjčka do 50 000 Kč.