NetCredit půjčka

Výhody

Výhody půjčky NetCredit

 • NetCredit půjčka před výplatou
  1. Bez nutnosti dokladů a potvrzení
  2. Prodloužení splatnosti až o 30 dní
  3. Možnost splacení před termínem
  4. Rozhodnutí o poskytnutí během několika minut
  5. Půjčka bez ručitele

Finanční společnost NetCredit nabízí mikropůjčky až do výše 12 000 Kč, které je možné použít na drobné nákupy do domácnosti i na překlenutí finančně náročného období.

Podmínky

Žadatel o půjčku NetCredit musí být ve věkovém rozmezí od 20 do 65 let. Dále je potřeba bydlet na území ČR, disponovat stálým příjem a nebýt momentálně v exekuci.

Jak zažádat

Před žádostí o půjčku NetCredit je nutná registrace přes internetový formulář. Po vyplnění informací o své osobě je předložena smlouva o půjčce, společnost nevyžaduje žádné doklady.

Časté dotazy
Může o půjčku žádat ten, kdo čerpá jiný úvěr?

Ne, společnost NetCredit neposkytuje půjčky lidem, kteří čerpají finanční prostředky od jiných bank nebo společností. Není ani možné mít více půjček najednou u NetCredit.

Kolik peněz je možné získat při první žádosti? A kolik opakovaně?

Při první žádosti je možné získat částku 4 500 Kč. Při opakovaných žádostech je pro zájemce připraveno až 12 000 Kč.

Vyžaduje společnost doklady, potvrzení nebo ručitele?

Ne, při žádosti nepotřebujete žádné doklady – vše probíhá elektronicky. Půjčka je bez ručení.

Jak probíhá obdržení peněz a jejich splácení?

Peníze jsou žadateli zaslány na bankovní účet. Stejně tak by měly být splátky odesílány z účtu, případně je možné vložit peníze přímo na pobočkách bank.

Co dělat při neschopnosti splácet?

V tomto případě je možné za poplatek prodloužit dobu splatnosti půjčky až o 30 dní.

Rychlá a flexibilní půjčka NetCredit

Poskytovatelem půjčky NetCredit je finanční společnost Net Credit s.r.o., která patří ke skupině NetCredit Group. Zájemci o peněžní prostředky mají možnost získat částku od 1 500 do 12 000 Kč. Částka od 5 000 Kč výš je připravena pro stávající zákazníky, kteří o půjčku žádají opakovaně.

Doba splatnosti půjčky NetCredit se pohybuje od 1 do 30 dní. Může ji získat každý občan ČR, který je ve věku od 20 do 65 let. Finanční společnost dále požaduje splacení veškerých závazků vůči jiným finančním společnostem a bankám. Stejně tak u ní nemůžete čerpat najednou více půjček. O další peníze můžete zažádat, jakmile splatíte dosavadní úvěr.

Půjčka NetCredit bez dokladů

Před žádostí o půjčku je nutná registrace prostřednictvím internetového formuláře. Po ní následuje uzavření smlouvy o úvěr a zaplacení registračního poplatku ve výši 1 halíř. K poskytnutí peněz nepotřebujete žádné doklady totožnosti ani jiná potvrzení. Při neschopnosti splácet půjčku je možné její prodloužení o 7, 14 nebo 30 dní.

Diskuze k půjčce NetCredit zde »