Půjčka od Půjčkomat.cz

Výhody

Výhody Půjčkomatu

 • Půjčkomat - půjčka před výplatou ihned
  1. Půjčka až do 10 000 Kč bez ručitele
  2. Možnost zapojení do věrnostního programu
  3. Bez nutnosti doložení příjmu
  4. Žádné další poplatky po sjednání půjčky
  5. Schválení půjčky už za 10 minut

Rychlá půjčka Půjčkomat se přizpůsobí individuálním potřebám všech žadatelů, které trápí nedostatek finančních prostředků.

Podmínky

Při žádosti o půjčku je potřeba splnit minimální věk 18 let. O půjčku mohou žádat také cizinci, kterým bylo uděleno české občanství a mají platný občanský průkaz.

Jak zažádat

O online půjčku Půjčkomat můžete zažádat přes internet. Nejprve je však potřeba zaregistrovat se pomocí formuláře, vyplnit údaje o své osobě, telefon a e-mail.

Časté dotazy
Kolik peněz je možné v rámci půjčky získat?

Pokud žádáte poprvé, vaše půjčka se bude pohybovat od 500 do 10 000 Kč. Při dalších půjčkách můžete u této finanční společnosti dosáhnout až na částku ve výši 20 000 Kč.

Jaká je splatnost půjčky? Je možné její prodloužení?

Splatnost půjčky Půjčkomat se pohybuje od 5 do 31 dní. Její prodloužení se řeší s finanční společností individuálně.

Vyžaduje Půjčkomat ručitele nebo jinou formu záruky?

Ne, Půjčkomat je půjčka bez ručitele, nevyžaduje žádnou záruku.

Jak jsou peníze z půjčky vyplaceny?

Peníze jsou převedeny bezhotovostně – půjčka bude po schválení zaslána na bankovní účet žadatele. Z něj také probíhá její splácení.

Za jak dlouho je půjčka schválena?

Schválení vaší žádosti může proběhnout již za 10 minut. Rychlost převodu peněz pak závisí na vaší bance.

Bezhotovostní půjčka do výplaty Půjčkomat

Bezhotovostní rychlá půjčka Půjčkomat od společnosti Friendly Finance, s.r.o. vám umožní získat částku 20 000 Kč, kterou můžete použít na překlenutí času do výplaty, nezbytné vybavení do domácnosti nebo třeba na vánoční dárky. Půjčka je poskytována v minimální výši 500 Kč a její splatnost se pohybuje od 5 do 31 dní.

Před žádostí o půjčku je nutná registrace, po které následuje odsouhlasení smluv společnosti – ty vám budou doručeny e-mailem. Následně si sami zvolíte, kolik peněz a na jak dlouho chcete vypůjčit. Žádost o půjčku Půjčkomat je vyřízena v co nejkratším možném termínu. Peněžní prostředky jsou na váš účet připsány po jejím schválení prakticky okamžitě.

Podmínky pro podání žádosti u Půjčkomat

Lidé, kteří žádají poprvé, si mohou vypůjčit maximálně 10 000 Kč. Půjčku mohou získat všechny fyzické osoby, které jsou starší 18 let. Zároveň nesmí čerpat úvěr u jiné finanční instituce ani u Půjčkomatu. Půjčky jsou poskytovány bez ručitele. Pokud nejste schopni půjčku splácet, včas se ozvěte a nechte si sestavit individuální splátkový kalendář.

Diskuze k půjčce Půjčkomat zde »

Podobné půjčky:

 • SMS Credit půjčka do 4 500 Kč.
 • PLUS Půjčka do 4 500 Kč.
 • COOL Credit půjčka do 10 000 Kč.
 • Půjčka Everyday plus do 12 000 Kč.

 • Perfect Money půjčka do 5 000 Kč.