• Informace o půjčce

  • Nabídka Ber pujcku
  • Krátkodobá půjčka od Berpůjčku.cz

   1. Kompletní online vyřízení půjčky
   2. Neúčelové čerpání finančních prostředků
   3. Snadné prodloužení při neschopnosti splácet
   4. Věrnostní slevy pro stálé klienty
   5. Individuální posouzení vaší situace

  Půjčka od Berpůjčku.cz je určena i pro náročné klienty, kteří požadují individuální přístup k řešení své finanční situace.

  Podmínky

  Aby vám půjčka byla poskytnuta, musíte být ve věku od 21 do 66 let. Půjčka se neposkytuje žadatelům, kteří jsou momentálně v insolvenci nebo v exekuci či nejsou občany ČR.

  Jak zažádat

  Žádost o půjčku můžete podat online. V žádosti stačí jen vyplnit požadovanou částku a dobu splatnosti. Bude vám schválena v co nejkratším čase.

  Časté dotazy

  1. Jak vysokou půjčku je možné využít?

  Novým zájemcům jsou poskytovány půjčky do 10 000 Kč. Jako stálý klient ale můžete požádat o částku až do 50 000 Kč, která se schvaluje za individuálních podmínek.

  2. Kolik času zabere vyřízení půjčky?

  Podání žádosti o půjčku vám zabere jenom okamžik. Jestliže žádáte v pracovní den do 20:00, bude schválena do 10 minut. Poté stačí jen počkat, až kurýr doručí smlouvu a tu podepsat. Následně vám mohou být převedeny potřebné prostředky.

  3. Jak se půjčka splácí?

  Půjčku můžete splatit několika způsoby. Je možné využít online převod, platbu v hotovosti nebo převod z bankovního účtu. První způsob je určitě nejrychlejší a zaručí vám, že i peníze odeslané na poslední chvíli bude mít věřitel včas na svém účtu.

  4. Za jakých podmínek je možné sjednat si prodloužení půjčky?

  Jestliže chcete odložit splátku své půjčky, můžete tak učinit až o 10 dní. Půjčku je možné prodloužit nejpozději v den její splatnosti.

  5. Je možné čerpat více půjček najednou?

  U Berpůjčku.cz můžete mít vždy jenom jednu aktivní půjčku, kterou právě teď využíváte.

  Výhodná mikropůjčka od Ber pujcku cz

  Tato mikropůjčka má mnoho předností, kterých mohou využít jak noví klienti, tak i stálí zákazníci. Jak nový klient zde můžete požádat o částku v rozmezí 2 000 až 10 000 Kč (zaokrouhlenou na celé tisícikoruny). Termín splatnosti půjčky může být stanoven na 20 nebo 30 dní. Takovou půjčku jistě zvládnete pohodlně splatit, a pokud ne, je zde pro vás připravena možnost jejího prodloužení.

  Stálí klienti mohou využívat individuálních podmínek a benefitů, které pro ně společnost připravila. Jsou jim k dispozici výhodné půjčky v individuální výši až do 50 000 Kč a kromě nich i výrazné věrnostní slevy. Můžete zde tak získat mnohem výhodnější úrok než u některých konkurenčních finančních společností. Také bude bezplatně zpracována analýza vaší finanční situace a navrhnuto optimální řešení pro vás na míru.

  Vyplacení a splacení půjčky

  Po vyplnění žádosti vás kontaktují specialisté ze společnosti, kteří se s vámi domluví na detailech půjčky. Následně obdržíte smluvní dokumentaci, kterou si od vás podepsanou převezme kurýr na osobní schůzce. Jakmile smlouvu podepíšete, mohou vám být poskytnuty domluvené finanční prostředky, které se vyplácejí převodem na bankovní účet.

  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE

  Diskuze k Berpujcku.cz zde » • logo Berpujcku.cz

  2 000 – 50 000 Kč

  Poskytovatelem půjčky je Berpůjčku s.r.o., Klimentská 1746/52, 110 00 Praha 1.


  ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE Nezávazná žádost o půjčku do 50 000 Kč

  Jak získat půjčku

  1. Vyberte si částku, jakou si chcete vypůjčit
  2. Zvolte datum její splatnosti
  3. Vyplňte údaje o své osobě
  4. Odešlete žádost a počkejte na její schválení


  Podmínky půjčky

  1. Půjčka určena pro osoby ve věku od 21 do 66 let
  2. Vyžadován trvalý pobyt na území ČR
  3. Nesmíte být v době žádosti v exekuci nebo insolvenci
  4. Nutné prokázat se občanským průkazem