Grand půjčka bez registru

Výhody

Výhody Grand půjčky

 • Nabídka Home Credit půjčky online
  1. Poskytována částka až do 2 000 000 Kč
  2. Možnost získání peněz do 70 % hodnoty nemovitosti
  3. Nenahlíží do úvěrových registrů
  4. Příjem stačí doložit čestným prohlášením
  5. Právní poradenství k půjčce zdarma

Grand půjčka je určena pro všechny náročné klienty, kteří chtějí dosáhnout na více finančních prostředků již do 2 dnů.

Podmínky

Grand půjčka vyžaduje zajištění nemovitostí, která však nemusí být ve vašem osobním vlastnictví. Při sjednání půjčky dokládáte občanský průkaz a také list vlastnictví – žádné další dokumenty většinou již nejsou potřeba.

Jak zažádat

O Grand půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, telefonicky, dopisem i na osobní schůzce. Pro neúčelovou půjčku je potřeba zajistit ručení nemovitostí.

Časté dotazy
Komu je Grand půjčka určena?

Nebankovní společnost půjčuje osobám se stálým příjmem, který doloží svým čestným prohlášením.

V jaké výši je možné dostat půjčku?

Maximální částka, kterou můžete v rámci Grand půjčky získat, činí 2 0000 000 Kč. Je však ovlivněna i hodnotou zastavované nemovitosti a poskytována do 70 %.

Je schvalovací proces náročný?

Na rozdíl od bankovních produktů je zde schválení půjčky velmi jednoduché. Své peníze můžete expresně čerpat již do 2 dnů.

Na co je možné Grand půjčku použít?

Ačkoliv se jedná o půjčku se zástavou nemovitosti, můžete ji neúčelově použít na cokoliv.

Grand půjčka zajištěná nemovitostí

Grand půjčka je neúčelová půjčka, kterou je potřeba zajistit nemovitostí. Díky jištění tak dosáhnete na maximální částku až ve výši 2 000 0000 Kč. Nebankovní půjčka se zástavou je zájemcům poskytována až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti. Můžete ji využít k financování bydlení, jeho rekonstrukci, na nákup nového automobilu a dalšího vybavení.

Tato nebankovní půjčka je poskytována společností BRIO CZECH, která funguje od roku 2011. Můžete požádat o částku od 10 000 Kč. Zajistit ji můžete bytem, rodinným domkem i pozemkem. Svou žádost můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Možné je i telefonické spojení nebo osobní schůzka.

Jak na sjednání Grand půjčky

Grand půjčka je doporučována osobám se stálým měsíčním příjmem. Patří mezi ně nejen lidé v produktivním věku, ale také senioři nebo ženy na mateřské dovolené, které se potýkají s nedostatkem financí. S Grand půjčkou můžete vyřešit i blížící se exekuci. Společnost navíc u vybraných produktů neřeší možné záznamy v registrech dlužníků.

Diskuze k Grand půjčce zde »