Od Providentu získáte prostředky až do výše 130 000 Kč

Podepisování smlouvy od Providentu - ilustrační foto

Znáte společnost Provident? Tipujeme, že vám alespoň ten název něco říká. Komu taky ne?! Jedná se o společnost, která se na našem trhu pohybuje už přes 20 let. To je pořádně dlouhá doba. Za ta léta si zde vytvořila silné portfólio služeb i spokojených zákazníků. A co od ní vlastně získáte? To si představíme právě v tomto článku.

  • Logo Provident půjčky

  • Půjčka
    3 000 – 130 000 Kč

  • Splatnost
    Od 3 do 36 měsíců

Provident poskytuje půjčky až do výše 130 000 Kč

Provident je úvěrová společnost, která poskytuje rozličné finanční půjčky. Jejím základním produktem je finanční úvěr od 3 000 Kč až do 130 000 Kč. V tomto rozmezí si můžete půjčit na cokoliv jen chcete. Ať už se jedná o půjčku na bydlení, na auto, na dovolenou či jen tak pro dobrou náladu, na toto všechno si můžete od Providentu půjčit.

Doba splácení, výše splátek, úroky

Doba splácení je u Providentu jednoduchá – 12 měsíců, 24 měsíců nebo 36 měsíců. Ani déle, ani méně. Nemůžete se tedy v tomto výběru moc ztratit. Stačí si zvolit částku, jakou si potřebujete půjčit, jednu z těchto tří dob splácení a půjčka je v okamžiku vaše. Peníze obdržíte buď na ruku nebo na bankovní účet. A kolik vlastně budete splácet? Výše splátek se pohybuje od 1 000 Kč měsíčně až po 6 8884 Kč měsíčně. Záleží na výši půjčky a na době splácení.

Jak vysoké jsou úroky?

Úroková sazba se u společnosti Provident pohybuje od 0 % až po 29 %. Ano, čtete správně, od 0 %. Je tomu tak proto, že půjčku 3 000 Kč můžete splácet výjimečně jen tři měsíce, s výší měsíční splátky 1 000 Kč, a nepřeplatíte proto ani korunu navíc. Z toho důvodu se úroková sazba u Providentu pohybuje už od 0 %.

Co všechno musíte splňovat?

A na jaké podmínky se musíte připravit? Poměrně podobné, jako všude jinde. Musíte být starší 18let, mít trvalý pobyt v ČR a prokazatelný zdroj příjmu. Pro získání vyšší sumy peněz navíc musíte mít aktivní bankovní účet. Pokud toto všechno splňujete, což je s velkou pravděpodobností jasné, okamžitě vám bude žádost schválena a peníze vám budou okamžitě poslány na váš účet.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *