Půjčka do výplaty vás zachrání před exekutory

Každý měsíc zaplatí Češi milióny platebních příkazů, faktur a trvalých plateb. Měsíc co měsíc se tento počet neustále zvyšuje. Prakticky se stáváme národem notorických platičů. Pořád jen něco platíme. Ovšem s platbami se často pojí i finanční problémy a jejich náročnost řešení. Můžete být sebelepší člověk, ale pokud se jen chvíli zpozdíte s nějakou platbou, už máte problém.

Všem finančním problémům se můžete vyhnout

Exekutoři jsou reálnou hrozbou pro nás všechny. Někdy se jim přezdívá stát ve státě. Přijít mohou na kohokoliv z nás. Stačí se jen trochu zpozdit s platbou a už mohou klepat i na vaše dveře. I když to zde trochu dramatizujeme, skutečně to takto mnohdy funguje. Proto je v zájmu každého z nás si placení co nejlépe ohlídat. Nesmí vám uniknout ani jedna platba.

Jenže jak to vyřešit, když se vám zpozdila výplata?

Jenže bez peněz se to velmi špatně hlídá. A přesto, že je povinnost, aby vám zaměstnavatel vyplácel výplatu každý měsíc řádně a včas, někdy se i on se svou povinností může zpozdit. A pak mohou nastat nepříjemné okamžiky.

My radíme na nic nečekat a rovnou si zažádat o půjčku! Budete tak mít jistotu, že jsou vaše platby a vaše trvalé příkazy v pořádku uhrazeny a že na vás žádný exekutor nepřijde. A navíc žijeme v době, kdy jsou půjčky velmi výhodné.

Můžete si půjčit zadarmo

Půjčit si můžete zcela zdarma. Například u společnosti zaplo.cz dostanete takto až 16 000 Kč. I když je zde doba splatnosti velmi krátká, alespoň nezaplatíte za půjčku ani korunu navíc.

Pokud by se ale váš zaměstnavatel s vyplácením mzdy pravidelně zpožďoval, radíme obrátit se raději na právníka. Půjčky zdarma jsou totiž ve většině případů jen prvotní záležitostí a každou další půjčku budete muset u dané společnosti už platit. A to by se vám vaše práce v dané firmě pořádně prodražila.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *