Sjednali jste si půjčku Tesco a spokojeně ji čerpáte? Nebo o ní teprve uvažujete? Pro všechny minulé, současné i budoucí klienty Tesco Finanční služby je zde připravena naše diskuze, ve které se mohou podělit o své zkušenosti s půjčkou. Ať už jsou pozitivní či negativní, jistě budou velkým přínosem pro všechny další. Můžete zde tedy zjistit, v čem je půjčka výhodná nebo na co si u ní naopak dát dobrý pozor.

« Zpět na půjčku Tesco

3 Comments

  1. Dobrý de. mám zájem o pujcku, jsem Slovenka žijíci v ČR. a pracují v ČR. jenže to nemám prokázat, měsíční plat mám 25tis. až do 30tis. Prosím vás, jde to i jinak vzít si od vás pujčku ? Děkuji za odpověd.

  2. Dobrý den. Jsem Bulhar pracující v ČR již 5 rok. Nemám bohužel ještě vyřízen v pasu trvalý pobyt. Mám zde zdravotní pojištění , nájemní smlouvu na byt, pracuji. Potřeboval bych krátkodobou půjčku do 20000. Děkuji

  3. K půjčce Tesco jsem byla zpočátku skeptická. Finanční společnost mě ale mile překvapila svým vstřícným přístupem. Požádala jsem zde o 90 000 Kč na 66 měsíců a dostala se na nízkou měsíční splátku, kterou jsem si mohla bez problémů dovolit. Navíc jsem neplatila žádné poplatky za vyřízení nebo vedení půjčky. Když jsem se jí rozhodla předčasně uhradit, také to nebyl problém. Z těchto důvodů využití Tesco půjčky jen doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *