Zaplo půjčka a její specifika

Náhled webu od Zaplo.cz

Pokud si pravidelně neodkládáte bokem určitou částku z výplaty, pravděpodobně i vás jednou postihne situace, kdy se ocitnete zcela bez finančních prostředků. Pokud však zbývá do výplaty nějaký čas, máte zaděláno na problém. Co budete jíst? Zrovna se rozbila pračka, z čeho zaplatíte opravu? Přátelé ani rodina vám nepůjčí, protože sami nemají?

  • Zaplo půjčka do 15 minut

  • Výše půjčky
    do 30 000 Kč

  • Splatnost
    Od 7 do 30 dní

  • Žádost

Nevadí. Vašim řešením je půjčka od Zaplo.cz

Zaplo půjčku poskytuje společnost Zaplo Finance s.r.o.. Již od roku 2013 poskytuje půjčky v rozsahu od 1 000 Kč do maximální výše 30 000 Kč. Sami si můžete nastavit dobu splatnosti, a to od jednoho dne až po jeden kalendářní měsíc.

Za jakých podmínek vám bude půjčka schválena?

Při žádosti o půjčku budete muset doložit, že jste zaměstnancem a máte pravidelný příjem. Společnost ovšem nenahlíží do centrálního registru dlužníků, ale bude ověřován váš průkaz totožnosti. Musíte být českým občanem a váš minimální věk by měl překročit 18 let. K ověření vašeho bankovního účtu, kam vám budou peníze zaslány, budete vyzváni k žádosti o poskytnutí půjčky.

Vyřízení půjčky

O půjčku lze zažádat buď po internetu, nebo telefonicky. Jednou z předností Zaplo půjčky je fakt, že je vyřízena velmi rychle, během 15 minut můžete mít své peníze na účtě. Společnost poskytující půjčky si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi, pečlivě také střeží veškeré interní informace. K tomu, aby vám byla poskytnuta půjčka, není nutné mít ručitele, ani ručit nemovitostí. Celé vyřízení je snadné a rychlé, bez zbytečného papírování a neustálého docházení na pobočku, jako tomu bývá u bankovních subjektů.

Pokud během splácení zjistíte, že z určitého důvodu nebudete moci splatit částku včas, pohodlně si ji můžete prodloužit po internetu tak, že se přihlásíte do své Zaplo zóny. Vše je přehledně a transparentně sepsáno ve smlouvě.

Čtěte také:

Nevýhody půjčky

Společnost si pečlivě hlídá, komu půjčku poskytne, proto budete nejdříve prověřeni. Neměli byste mít dluh u jiných finančních společností, a také bude nutné prokázat stálý příjem. První půjčka bude poskytnuta v maximální výši 16 000 Kč, navíc je nezbytné zaplatit ověřovací poplatek.

Další rychlé půjčky najdete zde!

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *