Hotovostní půjčky a jejich výhody

Hotovostní půjčkyI když využíváte bankovní účet, nezavrhujte okamžitě hotovostní půjčky. Jsou totiž vhodné nejen pro lidi, kteří s bankou ještě nepřišli do kontaktu, ale i pro ty z vás, co nemají na dosah bankomat nebo chtějí peníze použít na nákupy za hotové. Některé finanční společnosti navíc svou první půjčku ani neposkytují bezhotovostně a vy tak musíte dát přednost výplatě peněz na ruku. Vyzkoušejte a uvidíte, že to není tak špatné.

Okamžitá výplata peněz

Hotovostní půjčka se vyplatí především tehdy, když máte možnost navštívit kamennou pobočku finanční společnosti, tam požádat a okamžitě dostat peníze. Ano, možná vás překvapí, že takhle rychlé vyřízení půjčky je možné. Jedná se ale spíše o menší finanční částky do 5 000 Kč. Pokud jsou vyšší a vyžaduje se podpis smlouvy, rovněž ho můžete vyřídit osobně a nemusíte využívat služeb pošty k zasílání potvrzených dokumentů na korespondenční adresu. Peníze dostanete na ruku, uložíte je do své peněženky a za pár minut můžete odejít.

  • Vyberte si rychlou půjčku ještě dnes!

  • Mám zájem

Hotovostní půjčky přes obchodního zástupce

Některé finanční společnosti, které neprovozují kamenné pobočky, spolupracují s obchodními zástupci. Tento člověk se k vám může osobně dostavit se smlouvou k podpisu i s finančními prostředky k vyplacení. Pokud na své peníze opravdu spěcháte, mnohdy se jedná o rychlejší způsob než bankovní převod. Ten se obzvlášť před víkendem nebo svátky může protáhnout na několik dní.

Pro ty z vás, kteří nevyužívají bankovní účty

Studenti nebo senioři často nemají založený bankovní účet, jelikož ho nepoužívají a nechtějí se zabývat jeho sjednáním či platit zbytečné poplatky. Pro ty jsou hotovostní půjčky jako stvořené na míru. Ocení jejich rychlé vyřízení a jednoduchou výplatu. Půjčku pak mohou splácet stejným způsobem, jakým jim byla vyplacena. Vždy je samozřejmě možné její průběžné nebo jednorázové splacení poštovní poukázkou.

Čtěte také:
Omezení u půjček, která vám zlomí vaz

4.9 z 5 - (16 hlasů)