Jaká žádost o půjčku je ta nejvýhodnější?

Nejvýhodnější žádost o půjčkuO půjčku běžně můžete požádat několika možnými způsoby. Samozřejmě nejsnadnější je podat žádost online z pohodlí svého domova, zajímavou alternativou je pak žádost přes SMS zprávu. Oblíbená je také žádost přes telefon nebo osobně na pobočce banky či finanční společnosti. Kromě toho, že můžete zajít přímo na pobočku, můžete kontaktovat i obchodního zástupce, který například zajde k vám domů a tam vám s vyřízením půjčky sám osobně pomůže.

Online žádost

Nejjednodušší a také nejrychlejší způsob podání žádosti o úvěr je žádost online, kterou zašlete pomocí webového formuláře. Žádost vyplníte během okamžiku a již do 15 minut se můžete dočkat schválení své půjčky. Ne vždy je ale tato žádost možná. U většiny bank stále musíte žádat osobně a i pokud je možné podání žádosti přes internet, tak musíte dodat ještě různé dokumenty či podepsat smlouvy, bez kterých nemůže být vaše žádost schválená.

Přes SMS nebo telefonicky

Zajímavou alternativou k online žádostem o půjčky jsou žádosti telefonické. Půjčku přes SMS si pohodlně vyřídíte odkudkoliv. Většinou je ale nejprve nutná registrace u poskytovatele půjčky, při které i zjistíte, v jakém tvaru máte textovou zprávu odeslat a na jaké číslo. Stejně jako v případě online půjčky se i zde rychle dozvíte, zda byla vaše žádost schválená. Online i SMS půjčku můžete využívat nepřetržitě. Na rozdíl od těchto žádostí je žádost telefonická možná jen pracovní dny a v určité hodiny, kdy je jistota, že vám někdo telefon zvedne. Má to i svou výhodu, a to že vám mohou se sjednáním půjčky odborně poradit.

Čtěte také:
Velké srovnání RPSN u 10 půjček!

Sjednání půjčky osobně

Sjednání půjčky na osobní schůzce, ať už přímo v bance či ve společnosti nebo skrze obchodního zástupce vyžaduje vždy více času. Jestliže nejste časově flexibilní, může pro vás být problematické, si na tuto schůzku vůbec najít ve svém kalendáři volno. Půjčku navíc většinou nevyřídíte za jednu schůzku, ale například v bance je potřeba sejít se i několikrát a vše pečlivě vyřešit. Zatímco vyřízení žádosti vyřízení půjčky může zabrat i několik pracovních dní.

Chci získat půjčku

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *