Velké srovnání RPSN u 10 půjček!

RPSN. Hodnota, kterou najdete u všech finančních půjček. Udává, o kolik procent daný úvěr přeplatíte. Tedy jinak řečeno, kolik za danou půjčku zaplatíte navíc. Ať už si totiž půjčujete z jakékoliv banky, nebo od jakéhokoliv soukromého poskytovatele, ať už si půjčujete jakoukoliv částku, vždy za danou půjčku zaplatíte něco navíc. Je to zkrátka daň za to, že jste využili peníze někoho jiného, místo toho, než byste si sami našetřili. Podívali jsme se tedy na 10 nejrůznějších půjček a srovnali jejich hodnoty RPSN. V tomto článku najdete kompletní výsledky.

Čtěte: Co je to RPSN?

Nejlevnější půjčka od Zaplo.cz - RPSN 0 %

Velké srovnání RPSN u 10 půjček

Název půjčky RPSN
Ferratum až 224,5 %
Kamali od 48,4 %
Půjčka 7 od 3 418,31 %
ViaSMS od 0,15 %
Zaplo.cz od 0 %
Provident od 53,15 %
Zonky.cz od 4,7 %
Cofidis od 6,05 %
Home Credit od 7,6 %
Tesco půjčka od 15,0 %

Srovnání dalších půjček zde…

Ve výše uvedené tabulce najdete 10 různých půjček od rozličných soukromých poskytovatelů. Jedná se jak o velké půjčky na několik let, tak i o malé krátkodobé produkty, které můžete mít splacené za pár dnů. I proto je hodnota RPSN tak odlišná.

Co vám srovnání RPSN napoví?

Co díky této tabulce získáte? Výše uvedená tabulka vám jasně ukazuje, jak odlišné mohou hodnoty RPSN být. Prakticky žádné dvě společnosti nemají tuto hodnotu totožnou. A navíc se od sebe odlišují jako den a noc. Někde získáte půjčku se směšným přeplacením jen 0,15 %. Jinde za úvěr přeplatíte i tisíce procent, jako například u Půjčky 7, kde hodnota RPSN činí od 3478,31 %.

Jak se správně nakonec rozhodnout?

Ovšem nabídek a úvěrů je mnohem, mnohem více. Naše tabulka je pouhým střípkem celé nabídky půjček. Jen v Česku se nabízí tisíce nejrůznějších produktů. Proto považujte výše uvedenou tabulku pouze za informativní, jak až dalece se mohou výše RPSN od sebe lišit. Sami se rozhodujte podle toho, do jaké maximální výše půjčku získáte, jak dlouho ji můžete splácet, jaká bude výše měsíčních splátek, kolik za půjčku přeplatíte, zda můžete úvěr předčasně splatit a kolik činí poplatky za sjednání půjčky. To všechno jsou směrodatné informace, které by vás měly navést k nejlepšímu produktu.

5 z 5 - (2 hlasy)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *