Máte malou výplatu? I tak si můžete půjčit statisíce.

Půjčka pro každého - ilustrační foto
Pokud nepatříte mezi těch pár šťastlivců, kteří se honosí tučnou výplatní páskou, určitě víte, že to při žádosti o půjčku nemáte vůbec jednoduché. Téměř všechny banky na to velmi dají a řídí se prakticky výhradně výší měsíčních příjmů. Jak to tedy udělat, když si potřebujete půjčit velký obnos peněz, ale v bance vám čistě kvůli vaší malé výplatě nechtějí půjčit? V tomto článku najdete odpověď.

Půjčte si od soukromé společnosti

Přesto, že banky představují jistotu a spolehlivost na poli financí, nejsou na tom soukromé společnosti nijak špatně. I ony jsou velmi spolehlivé, seriózní a často poskytují mnohem lidštější podmínky než banky. Tak například téměř většina z nich nehledí na výši příjmů. Můžete mít klidně minimální mzdu a stejně na půjčku v pohodě dosáhnete. A u jaké společnosti konkrétně?

Kde vám půjčí i s minimální mzdou?

Půjčku až 250 000 Kč bez doložení příjmů vám poskytne například společnost Cool Money. U té si můžete půjčit bez ručitele, bez zástavy, bez nahlížení do registru i bez dokládání výše vašeho měsíčního příjmu.

Vidíte, že tedy vůbec nejste vázáni tím, kolik si za měsíc vyděláte. A takových soukromých společností je celá řada. Prakticky všechny firmy, které doporučujeme zde, na našem portálu akutnipujcka.cz, vám půjčí bez doložení příjmů i bez zbytečných průtahů.

Kolik maximálně a minimálně si můžete půjčit?

A kolik si takto můžete maximálně a minimálně půjčit?

Nejnižší půjčku 100 Kč poskytuje společnost ViaSMS. Naopak nejvyšší možnou půjčku, kterou získáte bez doložení příjmů, poskytuje firma Hyper půjčka, u které získáte až 250 000 Kč. Stejnou částku získáte i u výše zmíněné společnosti Cool Money.

Na holičkách proto rozhodně nezůstanete. Nemusíte se tedy bát, že by výše vašeho příjmu stála mezi vámi a schválenou půjčkou.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *