Krátkodobá půjčka Kamali a proč je jedničkou na trhu

Potřebujete rychle peníze a do výplaty ještě zbývá mnoho dní? Co takhle využít některou z krátkodobých půjček? Žijeme v moderním světě internetu a vzít si půjčku může být dnes otázka několika minut. Na základě vlastních zkušeností a recenzí jsme si pro vás připravili krátký článek o půjčce Kamali.

Informace o půjčce Recenze a zkušenosti Žádost o půjčku

Kamali je pro nás jedničkou v oblasti půjček

První půjčka je naprosto zdarma (vrátíte pouze to, co si půjčíte), a to až do výše 10 000 Kč při splacení do 14 dnů. Od druhé půjčky se limit navýší až na 15 000 Kč.

Jedinečností u Kamali je především úrok, který je ze všech půjček nejnižší, a to pouze 33 Kč za půjčenou tisícovku (např. při půjčce 5000 Kč na 30 dní zaplatíte navíc pouze 165 Kč).

Kamali má navíc několik doplňkových služeb

  • SMS servis“ (49 Kč) – formou sms vám přijde upozornění na blížící se termín splatnosti, přijetí platby apod.
  • Express výplata“ (199 Kč) – dostanete záruku, že peníze budete mít na účtě již do hodiny, pokud se z nějakého důvodu přeci jen zpozdí, poplatek se vrací. Nevýhodou služby může být fakt, že nepodporuje všechny banky.
  • Bezpečná splátka“ (199 Kč) – splátku můžete až dvakrát zdarma odložit z vážných důvodů (např. při ztrátě zaměstnání).

Další plusy půjčky Kamali

Další jedinečností a velkým plusem pro tuto půjčku je možnost odkládání splátek. Z krátkodobé půjčky si můžete splátky rozložit až na deset měsíců. Stačí, pokud vždy před termínem splatnosti zaplatíte alespoň 10 % z jistiny a splátka se vám automaticky odloží o 30 dní s poplatkem 49 Kč za každou tisícovku.

Pokud vám bohužel nezbývá ani 10 % z vámi půjčené částky, nabízí Kamali ještě jednu možnost odložení, kterou můžete využít až dvakrát. Stačí poslat pouze 1 Kč a vaše splátka bude odložena o 30 dní s poplatkem 79 Kč za každou tisícovku.

Na závěr zmíníme také příjemný zákaznický servis, rychlé odpovědi na e-mail a bezplatnou linku.

Žádost o půjčku

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *