MINI Akutní půjčka – Malá půjčka bez registru

 • Mini Akutní půjčka

 • Půjčka
  500 – 20 000 Kč

 • Splatnost
  1 – 30 dní

 • První půjčka zdarma

 • RPSN od
  0 %


 • Postup získání půjčky

  Vyplněná žádosti

  Proces schválení

  Odeslání peněz

Co je MINI Akutní půjčka – Malá půjčka bez registru

Dluhy jsou velmi nepříjemnou záležitostí. V Česku pravděpodobně neexistuje člověk, který by nikdy v životě nedlužil peníze. Ať už v minulosti, nebo i nyní. Je však důležité si uvědomit, že dlužit příteli a rodině je něco úplně jiného než dlužit bance nebo nebankovní společnosti. Zatímco u rodiny a přátel zůstanete jako dlužník jen ve vzpomínkách, věřitelé a poskytovatelé bankovních služeb jsou opatrnější. Takzvaný úvěrový registr jim pomáhá pamatovat si dlužníky a kontrolovat je.

Ocitne se v něm každý, kdo někdy nesplnil finanční závazek, zapomněl zaplatit nebo má dlouhodobé dluhy u pojišťoven. Podle novelizovaného zákona o spotřebitelském úvěru musí navíc každá společnost, která má licenci k poskytování spotřebitelských úvěrů, nahlížet do registrů dlužníků. Je však třeba říci, že v tradičních bankách půjčky bez registru nenajdete a uspět s žádostí bude velmi obtížné. Najdou se však společnosti, které vám půjčí například malou půjčku bez registru navzdory faktu, že máte negativní záznamy v registrech dlužníků. Využít ve vaší situaci můžete také nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu.

Ty jsou v naprosté většině případů rychlé – malou půjčku můžete získat ihned na účet a mít peníze na účtu během několika minut. Kvůli své negativní minulosti a záznamu v registrech však musíte počítat s vyššími úrokovými sazbami a obtížnějšími podmínkami čerpání. Patří mezi dražší úvěrové produkty na trhu.

Výhody malé půjčky

 • Skvělá dostupnost – není nutné prokazovat příjem
 • Vysoká míra schválení – negativní záznamy v registrech dlužníků nejsou problém
 • Rychlé vyplacení peněz – slouží i jako malá půjčka ihned na účet
 • Bez zbytečné administrativy – o malou půjčku lze jednoduše žádat online
 • Neúčelová půjčka – není nutné dokládat, jakým způsobem peníze využijete
 • Díky krátké době splatnosti nepřeplatíte mnoho peněz na úrocích

Nevýhody malé půjčky

 • Vyšší úroková sazba – malá půjčka může patří mezi dražší úvěrové produkty
 • Omezená výše půjčky – s mini půjčkou můžete čerpat pouze 20 000 Kč

Jaké jsou podmínky pro získání?

Abyste mohli žádat o naši půjčku, nemusíte toho příliš mnoho splňovat, avšak jisté podmínky na vás kladeny budou. Pokud je nesplňujete, nebudete bohužel moci o naši mini půjčku žádat. Ptáte se, o jaké podmínky se jedná?

 • Dosažení plnoletosti
 • Způsobilost k právním úkonům
 • České občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky
 • Email, telefon, občanský průkaz a bankovní účet

Jak mám zažádat o malou půjčku?

Žádost o půjčku bez registru lze snadno shrnout do několika základních kroků:

 1. Zaměřte se na výběr ověřeného a renomovaného poskytovatele. Akutní půjčka spolupracuje a zveřejňuje nabídky pouze od renomovaných českých poskytovatelů úvěrů s licencí ČNB.
 2. Po dostatečném porovnání vyplňte online žádost o půjčku. Dále zadejte své osobní údaje a další potřebné informace, které od vás bude poskytovatel potřebovat.
 3. Poskytovatel může chtít ověřit váš bankovní účet. Obvykle zasláním platby ve výši 1 koruny. Jedná se o běžnou praxi, nebojte se, nejedná se o podvodníky. Připravte si také doklad totožnosti, například občanský nebo řidičský průkaz.
 4. Může následovat telefonát. Operátoři zákaznického servisu vás mohou kontaktovat na vámi uvedeném telefonním čísle do několika minut po úspěšném odeslání žádosti, ale není to pravidlem.
 5. Během několika minut vám budou nabídnuty možnosti financování vaší půjčky. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete ji využít. Pokud tak neučiníte, nezapomeňte požádat o zrušení své žádosti.

Pokud jste s nabídkou spokojeni, podepíšete smlouvu. Připravte se na poslední administrativní úpravy před čerpáním malé půjčky bez registru. Dejte si pozor na dodatečná pojištění, která nejsou zahrnuta v roční procentní sazbě nákladů a mohou váš úvěr výrazně prodražit.

POZOR: Nezáviděníhodná finanční situace českých rodin je bohužel živnou půdou pro vznik podvodných nabídek a bezohledných poskytovatelů, kteří vyhledávají typ lidí, kteří jsou dlužníky, mají nedoplatky na pojistném a vědí tak, že cesta k seriózní půjčce je pro ně víceméně uzavřena.

Vhodná i jako malá půjčka ihned na účet

Vyřízení MINI Akutní půjčky obvykle trvá jenom několik desítek minut. První krokem je vyplnění online formuláře, kde zadáte jenom několik základních osobních údajů a posléze svou žádost odešlete. K vyhodnocení vaši žádosti dochází díky využití moderních technologií doslova obratem a už během pár minut se dozvíte výsledek. Pokud souhlasíte s úvěrovými podmínkami, můžete svou žádost podepsat prostřednictvím telefonu a peníze jsou vám obratem odeslány na účet. Problémový klienti – lidé, s negativními záznamy v registrech dlužníků tak tuto půjčku využívají rovněž jako malou půjčku ihned na účet, pokud potřebují rychle uhradit nenadále finanční výdaje.

Hledáte půjčku bez doložení příjmu? Jste na správném místě

Někteří lidé nechtějí nebo nemůžou doložit své příjmy – OSVČ, studenti, důchodci, maminky na mateřské. Tito lidé pak mají obvykle problém se získáním půjčky, neboť v bance se žádostí o půjčku bez doložení příjmů často neuspějí. Mini akutní půjčka však může posloužit i jako mini půjčka bez doložení příjmů. Nejenomže je tato půjčka bez registru, protože si půjčujete pouze nižší částku, věřitel po vás nebude vyžadovat ani doložení příjmů. Potřebujete-li tak rychle získat peníze, neváhejte a podejte žádost o půjčku ještě dnes.

Časté dotazy

Je malá půjčka bez registru bezpečná?

Samozřejmě. Malou půjčku stejně jako další půjčky na tomto portále, jako jsou například mini půjčky bez doložení příjmu nebo malé půjčky ihned na účet, nabízí pouze renomovaní úvěroví věřitelé, kteří jsou licencovaní Českou národní bankou.

Je možné zažádat o tuto půjčku, i když nemohu doložit svůj příjem?

Bez obav. Protože se jedná o půjčku s nižším úvěrovým rámcem. Mohou o tuto mini půjčku bez doložení příjmů žádat i klienti, kteří nemají stále zaměstnání nebo pracují jako OSVČ.

Nahlíží věřitel do registrů dlužníků?

Od novely Zákona o spotřebitelském úvěru musí každý úvěrový poskytovatel nahlížet do registrů dlužníků žadatele o půjčku. U poskytovatelů malých půjček bez registru však nejsou ani negativní záznamy v registrech dlužníků překážkou v získání peněz. Jedná se o specializované věřitele, kteří s negativními záznamy v registrech obvykle nemají problém.

Za jak dlouho obdržím peníze na bankovní účet?

Záleží na vaší bance, jakmile je však žádost schválena a podepsána, jsou peníze obratem odesílány na účet žadatele – můžete je tam tak mít doslova za pár minut.

Je možné si prodloužit dobu splácení, pokud se dostanu do problémů?

Standardně se mini půjčka splácí 30 dní. Pokud se však dostanete do nějakých neočekávaných problémů, obratem kontaktujte věřitele, který vám splatnost půjčky může za poplatek prodloužit.

S jak vysokým RPSN mohu počítat?

Výše RPSN je u těchto malých půjček čistě individuální a záleží na vaší bonitě. Pravdou je, že se jedná o dražší půjčky na úvěrovém trhu. Na druhé straně se jedná pouze o půjčku do 20 000 Kč, jejíž splatnost činí 30 dní – vysokou částku tak na úrocích a poplatcích nepřeplatíte, ačkoliv RPSN může být vyšší.

Zařazení v kategoriích:

Půjčka před výplatou Nebankovní půjčka Půjčka bez doložení příjmů Krátkodobá půjčka Půjčka ihned na účet SMS půjčka První půjčka zdarma Půjčka pro dlužníky Půjčka od soukromé osoby Půjčka na OP Půjčka pro podnikatele Půjčka na mateřské Půjčka pro studenty Půjčka na ruku Půjčka pro živnostníky Půjčka bez papíru Půjčka pro nezaměstnané

Vaše hodnocení půjčky:
5 z 5 - (26 hlasů)