Půjčte si 250 000 Kč od Tesca

Každý týden zde několikrát zajdete. Trávíte zde spoustu času. Platíte tady buď kartou nebo hotově. A v průměru zde necháte od pár stovek až tisíce korun měsíčně. Tesco. Už jste se ale setkali s jejich půjčkou? Že ne? Pojďme si ji nyní krátce představit.

logo TESCO

Tesco půjčka a něco o ní

Tesco půjčka je velmi oblíbená a bezpečná půjčka na cokoliv. Můžete s ní splatit složenky, platby po splatnosti nebo třeba obyčejný nákup. Ovšem oproti jiným půjčkám má spoustu výhod. Nemusíte si hledat žádného ručitele, nemusíte nic dávat do zástavy, nic neplatíte za sjednání a vedení půjčky a půjčit si celkově můžete až 500 000 Kč.

Kolik budu splácet?

Pokud jste už půjček a finančních produktů znalí, víte, že vás měsíční splátky, úroková sazba či RPSN neminou. Kolik to tedy celkově bude?

U Tesca si můžete sjednat, ať už osobně kdekoliv v prodejně nebo online, půjčku od 20 000 Kč až po 500 000 Kč na dobu od 12 do 84 měsíců. Podle toho se také mění a různí výše měsíčních splátek. Čím déle splácíte, tím nižší budou měsíční splátky, ovšem tím více přeplatíte. Ukážeme si to na příkladu.

Chci si půjčit!

Řekněme, že si budete chtít půjčit 150 000 Kč na nové vybavení do bytu, na nové oblečení a na zaplacení nejdůležitějších složenek a účtů. Nechcete splácet příliš dlouho, proto si dobu splácení zvolíte maximálně na 3 roky, tedy 36 měsíců. Pokud zvolíte všechny tyto parametry, zjistíte, že vás taková půjčka vyjde na 5 296 Kč měsíčně, úrok bude 16,30 % p.a., RPSN 17,6 % a celková částka, kterou vrátíte, bude činit 190 656 Kč.

Kde si mohu půjčit?

Je pro vás tato nabídka lákavá? Chtěli byste si půjčit? Jak už jsme nakousli výše, můžete tak učinit nejen osobně na pobočce Tesca, ale také pomocí Online formuláře na https://www.akutnipujcka.cz/tesco-pujcka/. Osobní žádost vás sice bude stát cestu, ale zato vám ušetří čas. Kdežto online žádost můžete vyplnit z domu, ale zabere to více času. Je tedy na vás, co preferujete.

Vyzkoušet můžete take i hodně podobnou půjčku zde.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *