Rychlá flexibilní půjčka šitá na míru

Půjčka od Kimbi - ilustrační foto

Na trhu s úvěry a půjčkami se objevil nový silný hráč. Říká si Kimbi a jedná se o rychlou flexibilní půjčku šitou na míru. V tomto článku vám ji představíme i s ukázkovým příkladem. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Výše Kimbi půjčky

Logo Kimbi

U nové společnosti Kimbi si můžete sjednat úvěr jednoduše pomocí telefonu, tabletu nebo vašeho počítače. Je to velmi snadné. Výše půjčky může činit od 10 000 Kč do 60 000 Kč a můžete ji využít na cokoliv jen chcete. Jedná se totiž o bezúčelovou půjčku. Dobu splácení si můžete vybrat od 3 měsíců až po 24 měsíců. Nezadlužíte se tak na dlouhé roky.

Výše RPSN

Podle jednoduché poučky, čím je RPSN nižší, tím je půjčka výhodnější, nás bude dále zajímat právě tento parametr. Jak vysoké je tedy RPSN u půjčky od společnosti Kimbi? RPSN se pohybuje od 78,90 % až po 172,90 %. To je ve srovnání s podobnými půjčkami velice přijatelná a příjemná hodnota. U některých podobných krátkodobých půjček se totiž RPSN může vyšplhat až k 400 %. Proto se půjčka od Kimbi řadí mezi ty výhodnější.

Ukázkový příklad

Uvedeme si také konkrétní příklad půjčky od společnosti Kimbi. Přijdete domů z práce a co nezjistíte, přes den vám přestala fungovat lednička. Okamžitě zavoláte opraváře, ale ten po svém příjezdu může konstatovat jen konec. Rozhodnete se tedy, že si pořídíte novou. Jenže, kde na ni vzít peníze? Kimbi půjčka! Půjčíte si tedy 15 000 Kč a na co možná nejkratší dobu splácení. Zvolíte tedy dobu splácení 4 měsíce.

V takovém případě budete měsíčně splácet 5 600 Kč a celkem společnosti Kimbi vrátíte 21 885 Kč. Půjčku tedy o 6 885 Kč přeplatíte. To vůbec není špatné!

Pokud byste si zvolili ještě nižší dobu splácení, řekněme 3 měsíce, výše měsíčních splátek by se sice zvýšila na celých 7 000 Kč, ovšem celkově přeplacená částka by klesla na 5 424 Kč. Jak už jsme vám tedy několikrát radili, i v tomto případě je kratší doba splácení zárukou výhodnější půjčky. Pokud vám tedy měsíční splátka ve výši 7 000 Kč nevadí, rozhodně se kratší doby splácení ani v tomto případě nebojte.

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *