Rychle, ale hlavně levně

Rychlé nebankovní půjčky-foto -nakupování přes pc

Taky patříte mezi většinu českého obyvatelstva, které při sjednání půjčky nezajímá výhodnost produktu, ale hlavně rychlost vyplacení peněz? Pak jste tady správně! My jsme totiž všechnu práci udělali za vás a zde vám představíme 3 finančních společnosti, u kterých si půjčíte levně a hodně rychle. Nebudete tak muset ztrácet čas jejich vlastnoručním hodnocením.

1. SMS Credit

První společností, kterou vám zde představíme, je SMS Credit. U té si můžete sjednat půjčku na částku od 500 Kč až po 4 500 Kč. Není to žádná závratná suma, ale pro zaplacení nejnutnějších účtů to stačí.

S nízkou částkou se pojí také krátká doba splácení. Maximálně do 30 dnů budete mít všechny závazky splacené a nebudete muset řešit nic dalšího. A bonus na závěr – první půjčku máte u SMS Credit úplně zdarma!

2. VIA SMS

Druhou společností, kterou vám zde představíme, je VIA SMS. U ní si můžete půjčit už poměrně vyšší částku, a to až 20 000 Kč. Ovšem doba splácení zůstává stále stejná, a to od jednoho až po třicet dnů.

Půjčka je tedy vhodná jako náplast nejhorších bolístek před výplatou, nebo nejnutnější pomoc v krizových situacích. A opět bonus na závěr – první půjčku máte u VIA SMS zase úplně zdarma!

3. Cofidis

Poslední společností, kterou vám zde představíme, je Cofidis. Ta se oproti předchozím značně liší. Půjčit si u ní totiž můžete částku začínající na 40 000 Kč a končící na 500 000 Kč.

Takovou sumu logicky nezaplatíte do 30 dnů, a proto je u této společnosti delší také doba splácení. Ta může činit až 7 let. A bohužel u Cofidis nezískáte žádnou první půjčku zdarma.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *