Tři finanční pokusy, které nikdy nezkoušejte

Půjčku od zaplo.cz, použijte na vaše pohledávky, než na dovolenou - ilustrační foto

Peníze jsou velice zábavná věc. Když je máte, můžete s nimi zažít spoustu dobrodružství. Když vám chybí, zažijete také spoustu zajímavých dobrodružství, akorát ne tak příjemných. Zkrátka jsou to až magické věcičky. A právě o třech nejzákeřnějších pokusech s nimi si nyní budeme povídat.

1. Dovolená ve stavu nouze

Prvním velmi nebezpečným pokusem je dovolená ve chvíli, kdy si ji vlastně vůbec nemůžete dovolit. Chápeme, že je to pro vás obrovské lákadlo, protože přece všichni někam jedou, ale musíte na to mít! Nelze vyjet za hranice a doufat, že se inkasa uhradí samy. Neuhradí! Můžete si na dovolenou sice půjčit, a to třeba i zdarma, ale raději za půjčené peníze, třeba od zaplo.cz, zaplaťte všechny pohledávky a až pak pomýšlejte na pohodu u moře.

2. Půjčka bez rozmyslu a smyslu

Na druhou stranu není půjčka bez rozmyslu také tím nejlepším krokem. Sice vám zde doporučujeme za nás nejlepší a nejvýhodnější společnosti, ale vždy je potřeba to dobře promyslet. I u nejlepší společnosti na světě se můžete šeredně spálit. Myslete proto na to a vždy se řiďte instinktem a hlavně kalkulačkou.

3. Konec boháčů v Čechách

A nakonec je nejnebezpečnějším pokusem utratit všechny našetřené a vydělané peníze za nějakou službu nebo spotřební zboží. Pokud totiž neočekáváte příchod obrovské renty nebo získaného dědictví, budete po takovém kroku velmi brzo hořce litovat. Určitě si jednou za čas radost udělejte, ale stále myslete na budoucnost.

Tři pokusy, tři řešení

Jednoduše se prostě těmto třem nápadům a pokusům s financemi vyhněte. Nechcete přece žít ze dne na den, anebo se jednoho dne probudit a zjistit, že nemáte střechu nad hlavou. To bychom ani my nechtěli. Proto to prostě nezkoušejte. A pokud by vás přece jen zajímalo, jak to může dopadnout, vyzkoušejte si to třeba v nějaké počítačové hře. Uvidíte, že to není žádný med.

TIP: Porovnejte si nejvýhodnější půjčky zde

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *