Bezúročná půjčka

Získat bezúročnou půjčku můžete hned dvěma způsoby. Buď zažádáte o úvěr v bance nebo využijete nabídku půjčky zdarma od jedné z mnoha nebankovních společností. Myslíte si, že bezúročná půjčka je pouhým snem, nebo nabídkou, za kterou se skrývá nějaký háček? Považujete bezúročnou půjčku za podvod? Na následujících řádcích vám dokážeme, že není až takovým problémem v dnešní době získat bezúročnou půjčku. Stačí vědět, jak na to a díky nám to budete vědět i vy.

Říkáte si, že jste o bankovní bezúročné půjčce nikdy neslyšeli? Vůbec se nedivíme, banky tuto možnost svým klientů nijak neprezentují. Výjimkou je pouze kontokorent neboli povolené přečerpání účtu, či kreditní karta, jež jsou charakteristické i jistým bezúročným obdobím. U klasických půjček však banky žádnou možnost bezúročných půjček nezmiňují. Opak je však pravdou, tato možnost je navíc proveditelná téměř u jakékoliv banky. Chcete vědět, jak si zřídit bankovní bezúročnou půjčku?

Jak si zřídit bankovní bezúročnou půjčku?

Je to celkem snadné, vyzkoušet můžete například půjčku od Airbank, stejnou možnost však nabízejí i další banky na českém trhu jako ČSOB, Komerční banka nebo Moneta Money bank. U Airbank si můžete standardně zažádat o neúčelový úvěr, který je úročen sazbou 5,9 procenta. Existuje však příležitost, jak nepřeplatit za půjčku ani korunu. V praxi to funguje následovně. Sjednáte si klasickou bankovní půjčku například začátkem měsíce května a první splátku si můžete nastavit až na 25. června. Protože nabízí Airbank bezplatné předčasné splacení půjčky, máte téměř dva měsíce na to, abyste půjčku splatili, dříve, než uhradíte první splátku. V takovém případě nepřeplatíte na úrocích ani korunu.

Postup pro získání bankovní bezúročné půjčky:

  • Zažádejte o půjčku online
  • Výši úvěru volte tak, abyste mohli úvěr po výplatě splatit
  • Datum splátky nastavte, co nejdále do budoucna
  • Pošlete bance tři výpisy z účtu
  • Čerpáte půjčku
  • Půjčku po výplatě celou splatíte a nepřeplatíte ani korunu

Výhodou je, pokud vlastníte účet u Airbank, na který půjčku lze čerpat. Z tohoto účtu posléze můžete půjčku splatit jedním stiskem tlačítka, jako byste posílali kteroukoliv jinou platbu. Samozřejmě si nelze půjčit tímto způsobem statisíce (záleží na vašich příjmech), pokud však tuto bankovní možnost využijete jako půjčku před výplatou, nic vám nebrání v tom, abyste tuto půjčku po výplatě pohodlně splatili a skutečně nepřeplatili ani korunu.

Samozřejmě, žádat o bankovní půjčku nemůže úplně každý, musíte splnit alespoň základní požadavek na příjmy. V současné době jsou však banky ke svým žadatelů poměrně vstřícné, a tak po vás nebudou chtít, žádné potvrzení příjmů od zaměstnavatele, ale spokojí se pouze s výpisy z vašeho běžného účtu za poslední tři měsíce. Podobně jako Airbank to mají všechny banky. Pokud si nemůžete dovolit poslat výpisy z účtu, neboť patříte mezi méně bonitní klienty, stále máte možnost, jak získat bezúročnou půjčku, stačí se porozhlédnout trochu více.

Využijte nabídky nebankovních společností

Nebankovní společnosti se naopak nijak neostýchají a velmi se chlubí svou nabídkou první půjčky zdarma. Tyto společnosti nabízejí novým klientům nižší půjčky řádově do 15 tisíc se splatností 30 dnů bez jakýkoliv poplatků a úroků. Pokud tuto nebankovní půjčku splatíte v termínu, rovněž nepřeplatíte za ani korunu.

Výhodou nebankovních věřitelů oproti bankám je, že nepožadují téměř žádné prověření bonity klienta. V případě bezúročných půjček se jedná o poměrně nízké částky, a tak nebudou požadovat ani doklad o výši příjmů. Pokud byste tedy nemohli využít bankovní bezúročné půjčky, stále můžete vybírat z celé řady nebankovních řešení.

Stále váháte? Ať už můžete nebo nemůžete prokázat příjmy, díky nám už víte, že před vámi leží celá řada možností, jak si půjčit bezúročně. Pokud si chcete krátkodobě půjčit nižší finanční obnos, tak směle do toho. Nemáte se čeho bát.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *