Podělte se o své zkušenosti s půjčkou Cofidis. Napište, jakou půjčku jste čerpali, v jaké výši a jak dlouho. Rovněž se zde můžete ptát na vše, co vás kolem půjčky Cofidis zajímá. Najdete zde komentáře od spokojených i nespokojených zákazníků, kteří půjčky Cofidis již využili. Ta nabízí unikátní partnerskou a novomanželskou půjčku, která může být zajímavým produktem pro mnoho lidí.

« Zpět na půjčku Cofidis

4 Comments

  1. Já mohu jen doporučit, 6,9% je daleko výhodnější než u některých našich bank, které si neváhají říct 10% a více. Jednání rychlé, komunikace příjemná, Pokud budu ještě někdy do budoucna řešit ať uz úvěr, či koupi dražší elektroniky, rozhodne COFIDIS.

  2. Na doporučení známé jsem zkusili Cofidis, přišlo mi ale že to bylo vše zdlouhavé a vše se muselo dokádat, no nakonec jsme neproši ani schválením, tak sme se vrátili k profi creditu, tam už sme to měli jednou a bylo to dobrý.

  3. Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvalo schválení půjčky on-line , po zaslání podepsané smlouvy atd… ? Děkuji předem za reakce ?

  4. Sjednání půjčky Cofidis je absolutně bez starostí. Sama jsem se o tom přesvědčila v podobě výhodné půjčky na 400 000 Kč, o kterou jsme požádali spolu s partnerem. Na internetu si pohodlně nastavíte jak částku, tak i dobu splácení, takže půjčka nezatíží váš rozpočet. Nemusíte téměř nic dokládat a snadno dosáhnete na úrok již od 6,9 % p.a. Nyní půjčku splácíme. Jak ji ale doplatíme, určitě budeme uvažovat o další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *