Japonská půjčka se mění na Kamali půjčku

Japonská půjčka se mění na Kamali půjčkuJaponská půjčka patří mezi stálice na poli nebankovních půjček v Čechách. Od 1. února 2017 se z ní stává půjčka Kamali. Jde o rebranding, na který v blízké době navážou další změny, týkající se především kreativity a komunikace. Už Japonská půjčka je experty a nezávislými odborníky velmi dobře hodnocená. Její úspěch je tedy zaručen i do budoucna.

Nové služby, které nabídne půjčka Kamali

Japonská půjčka bude po těchto změnách připravena na expanzi do několika dalších zemí. Podle vedoucího sekce speciálních projektů ve společnosti Home Credit se jedná o univerzální a snadno použitelný produkt, který se hodí i pro zahraniční trh.

Půjčka Kamali přinese několik drobných vylepšení. V první řadě bude nyní mnohem bezpečnější, protože si budete moci odložit splátky při neschopnosti splácet – například když se dostanete do tíživé životní situace. Možné je také rozložit si splátky na delší období, čímž se vyhnete dalším potenciálním problémům.

S půjčkou Kamali zde bude i nová služba zvaná Bezpečná splátka, se kterou lze zařídit odklad splátky v kritické situaci až o 30 dní. Této služby budete moci po celou dobu splácení využít hned dvakrát, a to po zaplacení jednorázového poplatku ve výši 199 Kč. Jedinou potenciální nevýhodou tohoto produktu je, že si Bezpečnou splátku musíte sjednat ve smlouvě, už když žádáte o půjčku. Na druhou stranu s touto službou budete mít jistě mnohem klidnější spaní.

Pravidelné splácení pro všechny klienty

Zatímco většina nebankovních půjček nabízí pouze možnost jednorázové splátky, tak půjčka Kamali vám umožní si svou velkou splátku rozdělit až na 10 menších splátek. To znamená, že pravidelně zaplatíte pouze 10 % z půjčky. Poplatek zde činí 49 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu, což je rovněž velmi příznivé. Při posunutí splátky nově zaplatíte poplatek 79 Kč za každých vypůjčených 1 000 Kč. Je nutné uhradit alespoň 1 Kč ze splátky.

Jedna z nejvýhodnějších půjček na trhu

Kamali půjčka je i po těchto změnách jedním z nejvýhodnějších krátkodobých úvěrových produktů na našem trhu. Klienty o vysoké kvalitě služeb přesvědčí mimo jiné i jméno společnosti Home Credit, která sice nabízí nebankovní produkty, ale na našem trhu má v tomto ohledu stejně silné postavení jako mnohé banky.

S půjčkou Kamali dnes získáte až 10 000 Kč při první žádosti. Pokud patříte mezi stálé klienty, tak vám zde půjčí až 20 000 Kč. Tuto půjčku pak můžete využít na své libovolné výdaje, ať už jsou pravidelného nebo mimořádného charakteru. Za každou vypůjčenou tisícikorunu na 30 dní zaplatíte pouze 33 Kč.

I nezávislé testy ukázaly, že v Česku momentálně neseženete zajímavější půjčku, než je Kamali. Půjčit si můžete obstojnou částku, navíc s minimálními poplatky.

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *