Jste problémový klient? Poradíme, jak dosáhnout na zajímavou půjčku

Největší problém se získáním půjčky či úvěru má klient, který má již nějaké další závazky, nepobírá dostatečné příjmy, má záznam v registru dlužníků, podniká, studuje nebo je v důchodu. Osoby s dostatečnými příjmy většinou půjčky vůbec nepotřebují a pokud už ano, nemají problém na ně dosáhnout. I když se ocitnete v problematické situaci, můžete požádat o půjčku a získané prostředky využít ke zlepšení své životní úrovně. Poradíme vám, jak na to.

Online žádost o půjčku mnohé usnadní

Internet dnes doslova překypuje nabídkou výhodných půjček, které si můžete sjednat z pohodlí domova. Jestliže máte potíže se získáním úvěru v bance, volte raději krátkodobou půjčku s 30denní splatností, která je v maximální výši kolem 20 000 Kč.

Taková půjčka se vám ani příliš neprodraží, protože se s ní pojí jenom minimální úroky a poplatky. Často nemusíte platit nic za její schválení ani za čerpání. Pouze si pohlídejte, abyste půjčku splatili včas, jinak by se vám mohla nepříjemně prodražit a uvést vás ještě do větších finančních problémů.

Omezte své výdaje a zlepšete životní úroveň

Pokud máte dluhy, vyplatí se je co nejrychleji splatit – ideálně ještě než si sjednáte další půjčku. Dluhy po splatnosti se mohou během týdnů či měsíců výrazně zvýšit až na částku, kterou nebudete schopni sami zaplatit.

Je proto začít potřeba krátkodobě šetřit, případně si sehnat ještě druhé zaměstnání nebo brigádu, která do vašeho rodinného rozpočtu přinese více peněz. Další půjčka na úhradu vašich dluhů je až krajní možností. Taková půjčka navíc obvykle nemůže být poskytnuta na účet. Pokud jste totiž v exekuci, tak by veškeré přijaté prostředky byly předány vašim věřitelům.

Požádejte o výmaz z registru dlužníků

Registr dlužníků stále eviduje váš záznam, ale vy jste dluh už před časem splatili? Pak určitě doporučujeme požádat registr o jeho výmaz. Výmaz většinou neproběhne ihned a vy tak s žádostí o úvěr možná budete muset počkat. Vyplatí s to však řešit, protože k záznamům v registrech dlužníků mají obvykle přístup všechny banky i mnohé další finanční společnosti nejen poskytující úvěry, ale zabývající se třeba i pojištěním a dalšími službami.

První půjčka zdarma

Název První půjčka Splatnost Žádost
Plus půjčka 500 – 8 000 1 – 30 dní Zažádat →
SMS Credit 1 000 – 8 000 1 – 30 dní Zažádat →
Zaplo 1 000 – 16 000 7 – 30 dní Zažádat →
Via SMS půjčka 100 – 8 000 1 – 30 dní Zažádat →

Některé nebankovní společnosti nabízející mikropůjčky mají akce, že vám první půjčku dají zdarma. Pokud tedy peníze splatíte v uvedeném termínu, nebudete muset hradit žádné poplatky ani úroky. Jestliže tedy máte dočasný výpadek příjmů, je taková půjčka ideální, protože zadarmo toho dnes dostanete opravdu málo. Půjčku si vyzkoušíte a uvidíte, jak s ní budete spokojení. Projdete celým schvalovacím procesem a žádost o další půjčku bude u tohoto poskytovatele už jednodušší.

Půjčka při ztrátě zaměstnání nebo při dlouhodobé pracovní neschopnosti

Jedná se o dva velmi časté případy, kdy lidé žádají o peníze. Pokud máte tak vysoké výdaje, že vám výplata sotva postačí na jejich pokryjí, tak pravděpodobně nic neušetříte a nemáte k dispozici finanční rezervu ve chvíli, kdy ji zrovna nejvíce potřebujete. I v takovém případě můžete využít krátkodobou půjčku (ideálně bez doložení příjmu). Opět si však dejte pozor na její včasnou úhradu.

Doporučené nebankovní půjčky zde!

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *