MAXI Akutní půjčka na splátky – Velká nebankovní půjčka

 • Maxi Akutní půjčka

 • Půjčka
  500 – 250 000 Kč

 • Splatnost
  1 – 84 měsíců

 • První půjčka zdarma

 • RPSN od
  4,9 % • Postup získání půjčky

  Vyplněná žádosti

  Proces schválení

  Odeslání peněz

Co je MAXI Akutní půjčka na splátky – Velká nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je jakákoli půjčka, kterou neposkytuje banka. Jedná se o různé typy úvěrů poskytovaných společnostmi, které nejsou bankami, ale mají licenci České národní banky k poskytování úvěrů. Může se jednat například o:

 • Velkou nebankovní půjčku
 • Nebankovní půjčku na splátky
 • Rychlou půjčku na splátky
 • Půjčku bez registru
 • Půjčku bez doložení příjmu
 • Půjčku ihned
 • a mnoho dalších typů úvěrů…

Pokud si potřebujete půjčit peníze, ale v bance jste neuspěli, můžete se obrátit právě na nebankovní společnosti. Jejich pravidla nejsou tak přísná jako u bank a často vám sjednají i velkou nebankovní půjčku. Mnoho nebankovních společností však nabízí i půjčky ihned a někdy i bez doložení příjmu, nebo dokonce bez registru. Záleží na posouzení konkrétní společnosti. Můžete si také půjčit malou částku na krátkou dobu – není však ani problém žádat o významnou částku prostřednictvím MAXI Akutní půjčky na splátky.

Stejně jako banka i nebankovní společnost prověří vaši úvěruschopnost. Čím vyšší je vaše bonita, tím nižší úrok můžete získat. Pokud je nebankovní společnost ochotna vám půjčit, měli byste si ověřit, jaká je roční procentní sazba nákladů. Nebankovní společnosti, které neprověřují bonitu klienta tak důkladně, počítají s vyšším rizikem nesplácení úvěru, což se samozřejmě promítá do výše úrokové sazby, a klient tak na úvěru přeplatí mnohem více. Žádná seriózní společnost po vás pak nebude chtít, abyste před poskytnutím půjčky zaplatili jakýkoli poplatek.

Při výběru doporučujeme kontaktovat ověřené nebankovní společnosti, které jsou také v našem srovnání. Doporučujeme zjistit si podmínky úvěru, například jaké mají sankční poplatky, jak společnost postupuje v případě nesplácení úvěru. Zkontrolujte si reference společnosti a také její webové stránky.

Velká nebankovní půjčka na splátky

Jaký je rozdíl mezi bankou a nebankovní společností?

Pro vás jako klienta často v podstatě žádný. Jediným rozdílem je typ licence, kterou jednotlivé instituce mají. Banky, na rozdíl od nebankovních společností, podléhají přísnější kontrole ze strany ministerstva financí i ČNB.

Nebankovní věřitelé jsou fyzické nebo právnické osoby, které poskytují spotřebitelské úvěry žadatelům v rámci své podnikatelské činnosti. Musí rovněž dodržovat platné právní předpisy a být zapsány v rejstříku věřitelů ČNB. Zároveň se však většinou jedná o menší společnosti, které se snaží získat klienty svými službami. Většinou to jsou:

 • Rychlejší posouzení žádosti
 • Méně dokumentů
 • Nepotřebují doklad o příjmu
 • V některých případech poskytují půjčky i žadatelům s negativním záznamem v registru dlužníků

Výhody velké nebankovní půjčky

 • Vysoký úvěrový limit – v rámci rychlé půjčky na splátky si můžete půjčit až 1 000 000 Kč
 • Rychlá žádost – kompletní proces vyřízení žádosti o půjčku probíhá online
 • Vysoká míra schválení – některé společnosti poskytují velké nebankovní půjčky i bez doložení příjmů nebo bez registru
 • Rychlé zpracování žádosti – možná vás překvapí, jak rychlá půjčka na splátky funguje – můžete mít peníze na účtu už za pár minut
 • Neúčelová půjčka – čerpané peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné

Nevýhody velké nebankovní půjčky

 • Vyšší úroková sazba – velká nebankovní půjčka je o něco dražší než bankovní konkurence
 • Žádat o půjčku nemohou lidé v osobní bankrotu nebo insolvenci.

Jaké jsou podmínky pro získání velké nebankovní půjčky?

Pro schválení velké nebankovní půjčky musíte splňovat následující podmínky:

 • Správně vyplněný online formulář žádosti o půjčku: Pouze na základě správně vyplněného online formuláře můžeme zpracovat vaši žádost o velkou nebankovní půjčku a zajistit její úspěšné vyřízení.
 • Doklady totožnosti: Při žádosti o velkou nebankovní půjčku je třeba předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, například řidičský průkaz.
 • Věk alespoň 18 let a způsobilost k právním úkonům: Nebankovní půjčka může být podle zákona poskytnuta pouze dospělým osobám, které jsou způsobilé k právním úkonům.
 • České občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky: Velké nebankovní půjčky je možné poskytnou cizincům s trvalým pobytem na našem území, případně českým občanům. Cizinci bez trvalého pobytu se svou žádostí nepochodí.
 • Email, telefon a bankovní účet: Tyto informace budete muset vyplnit v průběhu procesu žádosti o půjčku.

Tip: Banka po vás může požadovat také potvrzení o příjmu, pracovní smlouvu nebo výpis z účtu za posledních šest měsíců.

Jak mám zažádat o nebankovní půjčku na splátky?

Žádost o nebankovní půjčku na splátky lze snadno shrnout do několika základních kroků:

 1. Vybírejte pouze z ověřených a renomovaných poskytovatelů: Na našem webu nemusíte mít obavy. Akutní půjčka spolupracuje pouze s prověřenými poskytovateli úvěrů, kteří jsou držiteli licence ČNB.
 2. Než podáte žádost o půjčku, porovnávejte: Nežádejte hned o první nebankovní půjčku, na kterou narazíte. Dle našich zkušeností vám srovnání půjček může ušetřit i několik desítek tisíc korun v závislosti na výši úvěru.
 3. Podejte žádost o půjčku: Vyplňte online formulář a nyní je míč na straně nebankovní společnosti. V následujících okamžicích může následovat telefonát ze zákaznického servisu věřitele, případně může být vyžadováno ověření bankovního účtu prostřednictvím platby ve výši 1 koruny.
 4. Během několika okamžiků dostanete návrh vaší rychlé půjčky na splátky: Záleží jenom na vás, zda vás tato nabídka oslovila a vy se ji rozhodnete využít, nebo budete hledat dále.
 5. V případě spokojenosti, podepište smlouvu o půjčce: Nyní stačí prostřednictvím SMSky či jiné věřitelem nabízené možnosti smlouvu o půjčce stvrdit podpisem a následně už můžete čerpat finanční prostředky na váš účet.

Kdy požádat o nebankovní půjčku na splátky?

Výše velké nebankovní půjčky není příliš omezena, takže si můžete půjčit i velkou částku najednou. Nebankovní společnost doporučujeme kontaktovat v případě, že jiné pokusy o získání peněz selhaly. I když si však chcete půjčit větší částku a v bance jste neuspěli, může být i velká nebankovní půjčka řešení. Na nebankovní společnost se můžete obrátit také tehdy, když:

 • Potřebujete hotovost – hledáte půjčku na ruku
 • Nechcete prokazovat svůj příjem – potřebujete půjčku bez doložení příjmu
 • Nechcete prokázat účel – dáváte přednost neúčelové půjčce
 • Chcete si sjednat půjčku online nebo prostřednictvím SMS
 • Když potřebujete rychle peníze – hledáte půjčku ihned

Na co si dát pozor při žádosti o velkou nebankovní půjčku na splátky?

Před podáním žádosti o půjčku byste si měli ujasnit následující věci:

 • Jste si jisti, že budete mít dostatek peněz na splácení? Zvažte, že mohou nastat horší časy, kdy váš příjem klesne. Nová nebankovní půjčka na splátky by neměla zatížit váš rodinný rozpočet.
 • Máte finanční rezervu pro případ horších časů? Co když vás náhle zastihne výpadek příjmů? Máte rezervu, nebo budete muset situaci řešit zřízením další půjčky?
 • Nenabízí se lepší alternativa? Mnoho lidí si bere půjčky na splacení jiných dluhů. To však vede k větším problémům. Existují speciální produkty – refinancování a konsolidace půjček – které splácení půjček usnadňují.

Měli byste znát všechny důležité informace o budoucí půjčce – výši splátky, datum splacení, RPSN, možnosti odkladu splátek, výši případných sankcí, možnosti předčasného splacení, datum poslední splátky.

Nebankovní půjčky mají řadu výhod, ale také několik nevýhod. Nyní již víte, že můžete požádat o půjčku bez dokládání výše příjmu nebo registru dlužníků. Nebankovní instituce musí při poskytování úvěrů dodržovat podobná pravidla jako banky, nicméně jsou benevolentnější a navíc rychlost vyřízení půjčky je u nebankovních společností nejrychlejší na trhu.

Časté dotazy

Za jak dlouho po schválení velké nebankovní půjčky obdržím peníze?

Každá nebankovní instituce posuzuje žádosti svých klientů individuálně. Proto se také doručení peněz liší a závisí na konkrétní úvěrové společnosti. Obecně se však nebankovní subjekty snaží předat peníze svým klientům co nejdříve.

Je vyplnění formuláře závazné?

Ne. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete. Používá se pouze k tomu, aby vás věřitel mohl kontaktovat.

Jak mohu vědět, že ve vašem agregátoru najdu férové půjčky?

Vždy spolupracujeme pouze s ověřenými bankovními a nebankovními institucemi, které jsou známé svým férovým, čestným a především transparentním přístupem. Podmínkou pro zařazení na webu je samozřejmě licence ČNB. Všechny subjekty jsou pravidelně kontrolovány Českou národní bankou.

Mohu získat půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků?

V našem srovnání nebankovních společností najdete i ty, které jsou k záznamům dlužníků benevolentnější. V ideálním případě budete mít po schválení půjčky peníze na účtu během několika minut až hodin.

Kolik si mohu půjčit?

Výše půjčené částky je na vás. Díky velké nebankovní půjčce na splátky si však můžete půjčit až 1 000 000 Kč. Dobá splácení je individuální a záleží, jak si ji nastavíte v procesu žádosti o půjčku.

Je možné zažádat o tuto půjčku, i když nemohu doložit svůj příjem?

Bez obav. Nebankovní věřitelé jsou při posuzování bonity benevolentnější, proto mohou o tuto velkou půjčku na splátky žádat i klienti, kteří nemají stálé zaměstnání nebo pracují jako OSVČ.

Je možné si prodloužit dobu splácení, pokud se dostanu do problémů?

Půjčka se splácí prostřednictvím standardního splátkového kalendáře. Pokud se však dostanete do nějakých neočekávaných problémů, obratem kontaktujte věřitele, který vám splatnost půjčky může za poplatek prodloužit.

S jak vysokým RPSN mohu u velké nebankovní půjčky počítat?

Výše RPSN je u půjček čistě individuální a záleží na vaší bonitě. Jedná se o dražší půjčky na úvěrovém trhu, nicméně jsou levnější než mini půjčky a podobné typy úvěrů, které se obvykle splácí do jednoho měsíce prostřednictvím jediné splátky.

Zařazení v kategoriích:

Půjčka před výplatou Nebankovní půjčka Půjčka bez doložení příjmů Krátkodobá půjčka Půjčka ihned na účet SMS půjčka První půjčka zdarma Půjčka pro dlužníky Půjčka od soukromé osoby Půjčka na OP Půjčka pro podnikatele Půjčka na mateřské Půjčka pro studenty Půjčka na ruku Půjčka pro živnostníky Půjčka bez papíru Půjčka pro nezaměstnané

Vaše hodnocení půjčky:
5 z 5 - (9 hlasů)