Online žádost o půjčku vyniká jednoduchým schvalovacím procesem

Jak požádat o půjčku z domovaOnline půjčky jsou fenoménem dnešní doby. Na internetu se pohybujeme každý den a stačí pár kliknutí, abychom si cokoliv objednali až k sobě domů. Proč tedy nevyužít možnosti žádosti o půjčku z domova? Pokud nemáte čas, abyste osobně zašli do banky nebo navštívili pobočku finanční společnosti, je pro vás online žádost tou nejjednodušší volbou. Navíc někteří poskytovatelé půjček ani nemají kamennou pobočku a jsou po internetu schopni nabídnout mnohem zajímavější podmínky než jejich konkurence.

Náš tip na půjčku zdarma:

 • COOL MONEY

 • Výše půjčky
  do 250 000 Kč

 • Splatnost
  Od 12 do 84 měsíců

 • Žádost

 • SMS Credit půjčka

 • Výše půjčky
  do 4 500 Kč

 • Splatnost
  Od 1 do 30 dní

 • Žádost

 • Zaplo půjčka

 • Výše půjčky
  do 30 000 Kč

 • Splatnost
  Od 1 do 30 dní

 • Žádost

Podobné půjčky najdete zde!

Jak si vybrat půjčku z domova

Ještě než požádáte o půjčku, měli byste si vybrat takovou, která je opravdu výhodná a na míru odpovídá vašim potřebám. Zároveň však myslete také na to, že na internetu má možnost půjčovat peníze téměř každý a působí zde tedy i řada podvodných společností.

Dobrého poskytovatele půjček poznáte například podle recenzí od dalších klientů nebo podle podmínek, které nabízí. Pokud někdo nabízí půjčku s vysokými úroky a poplatky, dejte ruce pryč. Rozhodně byste neměli nic platit až do doby, než půjčku získáte.

Promyslete si, k jakému účelu půjčku potřebujete. Jelikož zde není žádný finanční poradce, který by vám doporučil nejvhodnější produkt, musíte se ve všem zorientovat sami. Nebojte se zavolat na linku poskytovatele, který vás zaujal a zeptat se zde na vše, co vás o půjčce zajímá.

Jak požádat o půjčku z domova

K žádosti o půjčku z domova obvykle potřebujete jenom stabilní internetové připojení. Žádat můžete ze svého stolního počítače, notebooku nebo i z mobilního telefonu. Většinou jen vyplníte formulář na webových stránkách, dodáte všechny nezbytné podklady a čekáte na schválení žádosti.

K žádosti o půjčku budou požadovány vaše osobní a kontaktní údaje. Výjimkou není ani nutnost zaslání kopie občanského průkazu nebo doklad o příjmu. Schválení žádosti o půjčku je často otázkou několika desítek minut. Některé společnosti mají systém schvalování žádostí už částečně automatizovaný a jsou vám tak schopné dát odpověď třeba i během víkendu.

Čerpání půjčky na běžný účet nebo v hotovosti

Peníze z půjčky můžete čerpat několika způsoby. První možností je vlastní běžný účet, druhou účet, ke kterému máte dispoziční právo (mnoha společnostem ale toto nestačí a vyžadují účet vlastní) nebo v hotovosti (pokud z nějakého důvodu nemůžete čerpat na účet nebo je poskytnutí hotovosti výhodnější či rychlejší).

Peníze často obdržíte i během 24 hodin. Takto rychle se obvykle poskytují mikropůjčky, které jsou na menší částku a obvykle řeší okamžité finanční problémy. Přes internet si ale můžete sjednat i půjčky ve velikosti spotřebitelských úvěrů. I některé banky nabízejí možnost sjednání půjčky či úvěr online. Pak se ale obvykle musíte ještě do banky dostavit osobně a vyřídit zde veškeré nebytné papírování.

Nakonec přichází na řadu splacení půjčky, ke kterému opět naleznete potřebné informace ve svém účtu u vybrané společnosti, případně vám veškeré podklady jsou zaslány na e-mailovou adresu, odkud si je už snadno vytisknete do papírové podoby, pokud je tak potřebujete.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *