Předmanželská půjčka. Vyplatí se?

Předmanželská půjčka od zaplo.cz, Cofidis nebo Cetelem Vám pomůže - ilustrační foto

Předmanželská smlouva je stará známá věc. Určitě jste o ní alespoň z amerických filmů slyšeli. Potkali jste se už ale s pojmem “předmanželská půjčka”? Víte co to je? Jaké má parametry? A zda se skutečně vyplatí? V tomto článku si o předmanželské půjčce řekneme všechno.

Předmanželská půjčka pro spokojený život

Jak už samotný název tohoto druhu půjčky napovídá, jedná se o půjčku, která je poskytována lidem před jejich svatbou. Zamilovaní si tak většinou zajišťují společnou budoucnost anebo přímo vstup do společné budoucnosti, v podobě svatby. Takovou půjčku si můžete sjednat prakticky kdekoliv. V bance, u soukromé společnosti, u známých, nebo u společnosti poskytující půjčky od lidí lidem. Ač totiž tuto půjčku v tomto článku specificky nazýváme “předmanželskou půjčkou”, oficiálně žádný takový název u soukromých společnosti nemá a může jí být prakticky jakákoliv půjčka. Ovšem předmanželská půjčka má přesto všechno svá specifika.

Předmanželská půjčka pro všechny?

Sjednat by si ji měly páry jen ze závažných důvodů, nejednou se už totiž stalo, že si zamilovaní půjčili na honosnou svatbu, kterou ve výsledku spláceli ještě po rozvodu. Proto si určitě před manželstvím nepůjčujte na velkou svatbu. Je to sice krásná vzpomínka, ale budoucí bydlení, náklady ani jídlo vám nezaplatí. Ideální jsou investice do budoucna.

Na co je nejvhodnější předmanželská půjčka?

Skvělou volbou je společné bydlení, nové auto nebo vybavení do domácnosti. Taková investice se vyplatí a je jasné, že vydrží alespoň pár let. Naopak není vhodné předmanželskou půjčku použít na líbánky, svatbu nebo dovolenou. Z nich vám sice zůstanou krásné vzpomínky, ale nic víc. Tím jsme si tedy odpověděli na naši základní otázku, zda se předmanželská smlouva vyplatí. Ano, vyplatí, ale jen pokud ji správně využijete.

Kde si můžete sjednat předmanželskou smlouvu?

A kde si takovou půjčku můžete sjednat? Kdekoliv, kde na ni dosáhnete. Například můžeme doporučit společnosti zaplo.cz, Cofidis nebo Cetelem. Tady všude takovou půjčku dostanete a u všech si můžete půjčit za různých podmínek. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost.

5 z 5 - (20 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *