Půjčte si jen na den. Je to výhodnější

Půjčka na jeden den od společnosti Plus Půjčka, SMS credit, zaplo.cz, Everyday+, Crediton nebo viasms.cz - ilustrační foto

Potřebujete rychle peníze, ale nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vás založil? Ani banky nepřichází v úvahu? Půjčte si proto na velmi krátkou dobu od soukromé společnosti, třeba jen na jeden den. Uvidíte, že se vám to vyplatí. V tomto článku získáte všechny potřebné informace, které k půjčce na jeden den budete potřebovat.

Na jeden u několika společností

Půjčku na jeden den získáte hned u několika český soukromých firem. Jako příklad uvedeme například společnosti Plus Půjčka, SMS credit, zaplo.cz, Everyday+, Crediton nebo viasms.cz. Pokud se podíváte na webové stránky těchto společností, zjistíte, že se půjčky u nich sjednávají dvěma základními způsoby – online formulářem a prostřednictvím SMS zprávy. Žádným jiným způsobem dnes půjčku na jeden den prakticky nezískáte.

Na jeden den a zadarmo?

Vyberte si tedy způsob sjednání, který je vám bližší. Dále si vyberte částku, jakou si nutně potřebujete půjčit. Většinou se sice jedná o pár tisíc korun, ale existují výjimky, jako například viasms.cz, kde získáte až 20 000 Kč prostřednictvím SMS. A s půjčenou částkou vás dozajista budou zajímat i úroky. Ty jsou většinou poměrně nízké. Co je ovšem na těchto půjčkách nejvýhodnější, tak je fakt, že máte první půjčku většinou zcela zdarma. To znamená, že za ni nezaplatíte nic navíc. Až druhá, třetí a další půjčka vás bude něco stát.

Kolik tedy přeplatím?

Kolik tedy ve finále přeplatíte za takovou krátkou půjčku? Řekněme, že si půjčujete podruhé. Zvolili jste možnost sjednání online a nejvíce se vám líbí společnost zaplo.cz. Akutně potřebujete finanční výpomoc ve výši 10 000 Kč. Takovou částku od této společnosti dostanete na jeden den za 11 380 Kč. Přeplatíte tedy jen 1 380 Kč. To není moc. A navíc budete mít peníze skutečně okamžitě u sebe. Jak už jsme ale napsali výše, tuto částku přeplatíte až u druhé a další půjčky. První výpůjčku budete mít zcela zdarma. Kolik si tedy půjčíte?

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *