Umíte si půjčit peníze?

Nejméně náročné jsou SMS půjčky od SMS credit či viaSMS.cz půjčí Vám až 20 000 Kč - ilustrační foto

Půjčit si peníze zní v dnešní době jako banalita. Poprosíte přátele, známé nebo příbuzné a peníze máte okamžitě v ruce. Skutečně? Je to opravdu takto snadné? V tomto článku vám ukážeme, že jsou půjčky mnohdy složitější, než se na první pohled může zdát.

Půjčky od známých jsou nejjednodušší

Půjčky od známých a přátel jsou skutečně nejjednodušší. To je bez debat. Ovšem půjčky z banky nebo od soukromé společnosti už tak jednoduché nejsou. Jen těch formulářů a dokumentů, které musíte doložit, je hromada. A to nemluvíme o žádostech, které musíte vyplnit.

Nejsložitější proces je v bance

Nejsložitější proces sjednávání půjčky je tradičně v bankách. Musíte si připravit spoustu formulářů, dokumentů, potvrzení a dokladů. Nelze proto přijít do banky nepřipraven a čekat, že si rovnou odnesete peníze. Tak to bohužel nefunguje. Minimálně budete potřebovat dva doklady totožnosti, potvrzení příjmů a vyplněný formulář s žádostí o půjčku.

Čtěte také: Vyberte si půjčku, která vám bude sedět

Méně složité je to u soukromé firmy

Pokud vás tento proces odrazuje, můžete si sjednat půjčku u soukromé společnosti. U těch je to totiž často jednodušší a nebudete potřebovat tolik dokumentů a potvrzení. Většinou vám budou stačit jen doklady totožnosti. Ovšem každá firma je jiná a každá má odlišné podmínky, takže i mezi soukromými společnostmi se najdou takové, které budou chtít více dokumentů. Většinou je to ale výjimečné.

Nejméně náročné jsou žádosti přes SMS

A pokud si chcete půjčit co nejjednodušším způsobem, zvolte SMS půjčku. Ta je skutečně v současnosti nejjednodušší variantou půjčky od soukromých společností. Stačí poslat obyčejnou SMS zprávu na dané číslo a peníze máte do pár hodin na svém účtu. Půjčku přes SMS si můžete sjednat například u společnosti SMS credit či viaSMS.cz. A získat tímto způsobem můžete od 100 Kč až po 20 000 Kč. Nezáleží přitom, na co chcete peníze použít. Půjčky přes SMS zprávu jsou totiž bezúčelové.

Vybrané půjčky

 • SMS Credit

  Blesková SMS Půjčka SMS Credit

  • Převod na účet už do 15 minut
  • Bez zkoumání registru dlužníků
  • 95 % schválených žádostí

  až 8 000

  Zjistit více

 • Půjčka ViaSMS

  Půjčka před výplatou ViaSMS

  • Schválení do 5 minuty
  • Kompletní vyřízení online a zdarma
  • Peníze na cokoliv a bez ručitele

  až 20 000

  Zjistit více

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *