Výhodnou půjčku získáte už do 10 minut

Půjčky na cokoliv do 10 min - ilustrační foto

Díky možnosti půjčit si peníze online si můžete celou půjčku vyřídit během okamžiku. Zatímco někteří klienti tento přístup striktně odmítají, obávají se potenciálního rizika a jdou si raději vypůjčit peníze do banky, jiní tento krok vítají, protože šetří jejich čas a nakonec i peníze. Do 10 minut se nejčastěji poskytují jen mikropůjčky, tedy malé krátkodobé půjčky do 20 000 Kč (byť výše prostředků je v mnoha ohledech individuální).

Komfortní sjednání z domova

Při sjednání rychlé půjčky přes internet nebo přes SMS vám nebude nic chybět. První půjčka se téměř vždy vyřizuje online, u druhé půjčky už můžete u vybraných poskytovatelů žádat i přes textovou zprávu. Tento způsob je výhodný například tehdy, když jste na dovolené v zahraničí a nemáte přístup k internetu, nebo když jedete vlakem z práce a chcete ušetřit svůj čas doma.

Žádost o takovou půjčku obnáší naprosté minimum. Je potřeba v ní vyplnit některé osobní a kontaktní údaje, případně ještě přiložit naskenovaný občanský průkaz či potvrzení o výši příjmu – to ale často není vůbec vyžadováno. Někdy stačí prohlášení pouze od vás, kde uvedete, že pravidelné příjmy pobíráte, v jaké výši a případně dáte ještě informace o svém zaměstnavateli.

Půjčka do 10 minut je pro každého

O rychlou půjčku, kde se složitě neprověřují záznamy v registrech dlužníků a ani se neposuzují veškeré informace z osobního života, může požádat téměř každý. Půjčka je ideální před výplatou, když vám chybí peníze a vy je plánujete ihned použít. Dále si půjčku můžete sjednat v mateřství, na rodičovské dovolené, při studiu nebo třeba v důchodu. Čerpání prostředků se zde meze nekladou. Někteří lidé ji využívají i v době, když jsou nezaměstnaní. Zde je ale potřeba si dobře ohlídat, abyste měli z čeho svůj závazek splatit.

Rychlé vyplacení na účet hraje prim

Hotovostní půjčky, kdy dostanete peníze na ruku nebo jsou vám zaslány poštovní poukázkou, jsou již pomalu na ústupu. Pokud totiž si necháte zaslat peníze na účet, budete je mít zpravidla k dispozici mnohem dříve. Jsou však samozřejmě i některé společnosti, kde vám dají peníze na ruku třeba do 20 minut.

Tuto možnost oceníte tehdy, když chcete být se svou půjčkou opravdu diskrétní (například jste v exekuci nebo v insolvenci) nebo když nemáte běžný účet a ani si ho nechcete zřizovat. S běžným účtem je mnohem komfortnější nejen vyplacení půjčky, ale i splacení závazku zpět věřiteli.

Automatické schválení a nonstop půjčky

Na poli malých půjček se stále více rozmáhá trend automaticky schvalovaných produktů, kde stačí, když splníte některé „tabulkové hodnoty“ a vaše žádost bude automaticky schválena. Pak už jen stačí zadat příkaz k úhradě a peníze mohou být vaše. Výhodou takových půjček je, že se poskytují nepřetržitě. O půjčku pak můžete žádat nejen ve všední den, ale třeba i ve večerních hodinách, během víkendu nebo o státním svátku. Zkrátka vždy, když potřebujete peníze, tak je zde do 10 minut dostanete.

5 z 5 - (11 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *