Vyzkoušejte si mikropůjčku zdarma, když máte příležitost

Mikropůjčka zdarmaČas od času se naskytne možnost vyzkoušet půjčku zdarma. To znamená, že si půjčíte určitou částku a tu také odvedete. Nemusíte hradit žádné úroky ani jiné poplatky, které s půjčkou běžně souvisejí. Podmínkou však je, že půjčku splatíte v požadovaném termínu. Pokud peníze zrovna na nic nepotřebujete a půjčku si chcete jenom opravdu vyzkoušet a přesvědčit se, jak funguje, tak by to pro vás neměl být problém.

Požádejte o půjčku online

Abyste získali půjčku před výplatou zdarma, musíte vybírat v nabídce mikropůjček. Jedná se o malé půjčky nebankovního charakteru. Některé společnosti dlouhodobě nabízejí první půjčku zdarma, jiné jen v časově omezených akcích. Banka vám žádnou bezúročnou půjčku nedá. Soukromá finanční společnost se snaží budovat si klienty z dlouhodobého hlediska a ví, že pokud s jejími službami budete spokojeni, tak půjčku rádi využijete i opakovaně. První půjčka zdarma tak není výjimkou.

Půjčku zdarma dnes můžete získat například u poskytovatelů Hyperfinance nebo u Cool Money. Jedná se o drobné finanční společnosti, které jsou však schopné nabídnout velmi atraktivní podmínky pro vaše první čerpání. Online vyřízení půjčky je velmi jednoduché. Stačí doma v pohodlí vyplnit formulář, do něhož uvedete své osobní a kontaktní údaje. Vyčkáte několik minut na schválení půjčky a ihned po schválení žádosti můžete čerpat.

Čerpání na účet nebo v hotovosti

Vyberete si, zda peníze chcete obdržet na účet nebo v hotovosti. Poskytovatel často doporučuje nějaký konkrétní způsob výplaty peněz a je tedy možné, že ten druhý bude zpoplatněný. Ve většině případů se nejvíce vyplatí nechat si zaslat peníze na svůj běžný účet. Nic za to neplatíte a platbu obdržíte téměř okamžitě.

Čerpání částky může akorát pozdržet nutnost verifikace běžného účtu, kdy na účet věřitele odešlete poplatek 1 Kč, kterým se ověří, že vy jste opravdu vlastníky zadaného účtu. Ihned po tomto ověření vám bude půjčka převedena.

Pozor na termín splatnosti

I když půjčku zrovna nepotřebujete, žádost zdarma se vám může vyplatit. Uvidíte, za jak dlouho vám budou peníze připsány na účet. Dostanete se do klientské databáze a v příští žádosti se dá očekávat, že schválení bude probíhat ještě o něco rychleji. Takže až peníze budete opravdu potřebovat, tak se vyhnete zbytečnému čekání.

Půjčka zdarma má většinou termín splatnosti za 30 dnů. Doporučujeme vám ho dodržet, případně můžete svou půjčku splatit i předčasně – většina společností má tuto možnost také zdarma. Jestliže byste termín splatnosti půjčky zameškali, tak vám hrozí naúčtování úroků a poplatků v plné výši.

První půjčku zdarma získáte bez ručitele, spoludlužníka i bez zástavy nemovitosti. Zpravidla nemusíte dokládat své příjmy, nenahlíží se do registrů dlužníků a ani často nepodepisujete žádnou smlouvu. První půjčka v minimální výši do 5 000 Kč může být bez smlouvy. Při další žádosti stačí sepsat rámcovou smlouvu, která se bude vztahovat na všechny vaše další půjčky. Tuto smlouvu nemusíte ani osobně podepisovat, stačí její ověření přes internet.

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *