5 důvodů, které vedou ke sjednání malé nebankovní půjčky

Malá nebankovní půjčka - ilustrační fotoUvažujete nad sjednáním malé půjčky? V aktuálním článku jsme pro vás připravili 5 nejčastějších důvodů, které za sjednáním malých půjček stojí. Malé půjčky jsou dnes skvělou alternativou ke kontokorentům, kreditním kartám i k dalším typům bankovních a nebankovních úvěrů. Nejčastěji se využívají na úhradu drobných očekávaných a neočekávaných výdajů. Jejich největší předností je, že na ně v dnešní době dosáhne téměř každý.

Chybějící peníze do výplaty

Tento důvod patří určitě k těm nejčastějším. Mnoho lidí se svými měsíčními příjmy tak tak vystačí, a pokud nechtějí, aby se jim výrazně snížila jejich životní úroveň, musí své finanční problémy řešit půjčkou. Krátkodobá půjčka je k tomu vhodným nástrojem, jelikož ji můžete s připsáním výplaty na účet uhradit a po čase ji v případě potřeby využít znova. Pokud vám chybí peníze například na nákupy potravin nebo na úhrady za energie, je malá půjčka vhodným řešením.

Půjčky před výplatou ihned

 • Rychlá půjčka7

 • Výše půjčky
  do 20 000 Kč

 • Splatnost
  Od 7 do 28 dní

 • Žádost

 • Zaplo půjčka

 • Výše půjčky
  do 30 000 Kč

 • Splatnost
  Od 1 do 30 dní

 • Žádost

Neodkladné mimořádné výdaje

Možná už jste se dostali do situace, kdy se vám nečekaně porouchala lednička, myčka nebo třeba pračka. Daný spotřebič nešel opravit a vy jste museli pořídit nový. Bez pračky těžko vydržíte celý měsíc a koupi je tak potřeba provést ihned. Jestliže nákup spotřebního zboží do domácnosti nechcete odkládat, můžete využít malé nebankovní půjčky, kterou si sjednáte online ze svého domova. Půjčku využijete také na úhradu dalších mimořádných výdajů, které nepočkají.

Splácení dalších půjček a úvěrů

I další úvěry a půjčky mnohdy vedou ke sjednání nové půjčky. Ačkoliv byste mikropůjčku neměli využívat na úhradu svých dalších dluhů, můžete se dostat do situace, kdy nemáte na výběr. Pokud to poskytovatel půjčky nijak neomezuje, můžete takto peníze využít.

V této oblasti ale spíše už doporučujeme zapracovat na příjmech a na jejich navýšení, nebo se pokusit snížit měsíční útratu a něco ušetřit, abyste umořili své dluhy rychleji. Pokud jejich splácení řešíte další půjčkou, lehce se dostanete do větších finančních problémů.

Pohodlnější sjednání než v bance

Pro nebankovní půjčku se lidí často rozhodují z důvodu, že její sjednání je mnohem komfortnější než sjednání úvěru v bance. Například nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku, jelikož si vše pohodlně vyřídíte ze svého domova. Během 10 minut máte žádost odeslanou a často už víte, zda byla vaše půjčka schválena či nikoliv.

Pak už jen počkáte na její vyplacení na svůj účet a peníze můžete využít. Malé nebankovní půjčky jsou na finančním trhu revolucí, která řeší drobné problémy spotřebitelů. Navíc nebankovní společnosti většinou nemají tak přísné požadavky na žadatele a půjčku zde tak získáte mnohem snadněji než v bance.

Možnost vyzkoušet si půjčku zdarma

Mnohé soukromé finanční společnosti nabízejí první půjčku zdarma. Pokud si tedy chcete nebankovní půjčku vyzkoušet, máte nejvyšší čas ji využít. Když je půjčka zdarma, tak nemusíte platit žádné úroky ani jiné poplatky. Jen si dejte pozor, abyste peníze vrátili včas poskytovateli. Pokud termín splatnosti nedodržíte, tak už vám mohou být nějaké další poplatky účtovány.

Podobné půjčky najdete zde!

5 z 5 - (6 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *