Zjistili jsme: Češi si rádi půjčují. Jaká je aktuálně nejoblíbenější půjčka?

Aktuální nejoblíbenější půjčka

Půjčky jsou u Čechů velice oblíbené. Půjčit si na dovolenou, na nové auto, elektroniku, vybavení do bytu či na věci denní potřeby je stále běžnější. Nedělá nám problém půjčit si dokonce třeba na jídlo či na oblečení. Půjčky se stávají běžnou součástí našich životů. Které jsou aktuálně nejoblíbenější? Po jakých sahají Češi nejčastěji? A jakou byste se mohli inspirovat?

Nejoblíbenější česká půjčka

Nejoblíbenější českou půjčkou je aktuálně jakákoliv krátkodobá půjčka. Tedy půjčka, kterou si sjednáte pouze na krátkou chvíli a za pár dnů ji máte splacenou. Takovou půjčku si můžete sjednat u Everyday+, Sim Půjčky, Crediton, CreditKasa, Cool Credit, Via SMS a dalších. Ovšem jedna společnost z těchto všech vyčnívá. Jedna nabízí asi nejoblíbenější půjčky vůbec.

Oblíbená krátkodobá půjčka?

Nejoblíbenější společností, která poskytuje krátkodobé půjčky, je Zaplo.cz. Právě zde si můžete půjčit až 25 000 Kč na dobu maximálně 30 dnů. Pokud si zde půjčujete poprvé, můžete si sice půjčit sice maximálně jen 8 000 Kč, zato ale máte celou půjčku zadarmo. Nepřeplatíte tak ani korunu navíc. Tolik, kolik si půjčíte, také vrátíte.

Co znamená půjčka zadarmo u Zaplo.cz?

Uvedeme si příklad. Půjčíte si napoprvé třeba 5 000 Kč. U jiných společností byste museli tuto částku vrátit s úrokem, tudíž byste vrátili ne 5 000 Kč, ale třeba 5 500 Kč. Ovšem u Zaplo.cz toto neplatí. Tedy ne, pokud si zde půjčujete poprvé. Napoprvé máte zde půjčku zcela zadarmo (až 16 000 Kč), a to znamená, že pokud si půjčíte 5 000 Kč, vrátíte také 5 000 Kč. A nezáleží na tom, zda si půjčujete na týden nebo na celý měsíc. První půjčku zde zkrátka nijak nepřeplatíte.

Jak si můžete půjčit u Zaplo.cz?

Sjednat si půjčku od Zaplo.cz je velmi jednoduché. Stačí vyplnit online formulář a je to. Nic víc pro to udělat nemusíte. Zároveň získáte peníze už za pár hodin na svůj účet. Vše je tedy extrémně jednoduché a rychlé.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *