5 důvodů, proč požádat o půjčku bez registru

5 důvodů proč žádat o půjčkuChcete požádat o výhodnou půjčku a nevíte, jakou si v nabídce finančních společností vybrat? Pak vám rozhodně můžeme doporučit půjčku bez registru, která je vhodná úplně pro každého. Ať už máte či nemáte záznam v některém z registrů dlužníků, vyplatí se o tuto půjčku požádat. Její schválení totiž netrvá tak dlouho jak v případě, když se do registrů dlužníků nahlíží. Proto je tato půjčka výhodným a zajímavým řešením opravdu pro každého.

V tomto článku se zaměříme na důvody, pro které se vyplatí o půjčku bez registru požádat. Je jich samozřejmě mnoho – my zmíníme jen nejběžnějších pět.

Půjčka i pro problémové klienty

Jestliže máte záznam v registru, nemáte na výběr, pokud chcete nějakou půjčku získat. Musíte tedy požádat o půjčku, která se poskytuje i bez nahlížení do registru. U nás v Čechách se můžete setkat celkem se čtyřmi registry dlužníků. Jedná se o Centrální registr úvěrů, Nebankovní registr klientských informací, Bankovní registr klientských informací a Solus. Stačí, abyste měli záznam jen v jednom z nich a už to může být při schválení půjčky velká komplikace.

Čtěte také:
Jak dlouho musíte čekat na výplatu půjčky?

Rychlé vyřízení půjčky

Půjčky, při jejichž schvalování se nenahlíží do registrů dlužníků, jsou mnohem rychleji schválené než ty, u kterých se registry řeší. Jsou tak výhodné nejen pro ty z vás, kteří již mají nějaký záznam, ale samozřejmě i pro osoby bez záznamu v registru. Schválení půjčky je okamžité. Často proběhne ještě v den podání žádosti.

Pohodlné podání žádosti o půjčku online

O půjčku bez nahlížení do registrů dlužníků nejčastěji můžete požádat online z pohodlí svého domova. Svou žádost tedy vyřídíte extrémně rychle, protože není nutná žádná osobní schůzka. Půjčky poskytované bez nahlížení do registrů dlužníků se často kombinují i s tím, že se vyplácejí bez doložení příjmů. Obzvlášť u mikropůjček do 5 000 Kč nemusíte počítat s žádným zdržením a ani s komplikacemi, které by hrozily při schvalování žádosti po internetu.

Půjčka dle individuální bonity

Výše půjčky vždy závisí na vaší individuální bonitě. Finanční společnost, která je poskytovatelem takové půjčky (bankovní půjčky jsou zde poskytovány opravdu jen minimálně), nezajímají vaše minulé závazky. Pokud tedy máte záznam v registru, který však není snadné odstranit, nemusíte si s ním již více lámat hlavu.

Férový přístup ze strany poskytovatele

Půjčky bez registru jsou opravdu férové. Hned při jejich schvalování obvykle víte, kolik za půjčku dáte na poplatcích. Navíc jak již bylo zmíněno, půjčka se schválí obratem. Její výše je však individuální, závisí na podmínkách finanční společnosti. Ty i u půjčky bez registru požadují minimální věk 18 let a české občanství. Existují i výjimky, které poskytují půjčky též zahraničním žadatelům. Není jich však mnoho.

Chci získat půjčku

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *