Jak na okamžité schválení žádosti o půjčku

Okamžitá půjčka Rádi byste požádali o půjčku, ale obáváte se, že schválení žádosti bude dlouho trvat? Dnes jsou naštěstí poskytovány i nebankovní půjčky, které většinou nabízejí možnost sjednání online. U takové půjčky budete na zprávu o jejím schválením čekat třeba jen 15 minut. Pokud je k půjčce nutné dodat nějaké podklady, bude její schválení o něco náročnější, ale ne nijak výrazně. Nejvíce času zaberou půjčky se zástavou nemovitosti – i u nich ale schválení trvá třeba jen týden.

Žádost o půjčku

Aby vaše žádost o půjčku byla schválena rychle, není radno s ní otálet. Během pracovního týdne můžete vybírat z celé škály nebankovních půjček. Banky poskytují rychlé půjčky opravdu minimálně, a pokud už nad nějakou uvažujete, raději se ptejte ve svém okolí či na internetu, zda s ní už má někdo zkušenosti. U nebankovních půjček máte téměř garanci rychlého a spolehlivého schválení.

Žádost o půjčku můžete podat dvěma způsoby. Prvním je online žádost. Tyto žádosti se často schvalují i během víkendů, tedy nonstop. Takové půjčky jsou opravdu výhodné, většinou je jejich schválení automatizované.

Pozor si dejte jen na druhou žádost. I když vše vyřídíte z domova, je nutný podpis úvěrové smlouvy. Ten nevyžadují půjčky do 5 000 Kč. Pokud tedy napoprvé čerpáte menší částku, nic většinou potřeba není. Při druhé žádosti ale už musíte podepsat smlouvu. Ta vám bude doručena poštou nebo například i kurýrem.

O půjčku můžete požádat také prostřednictvím textové zprávy. SMS žádost o půjčku představuje také rychlé řešení. Jen je potřeba si dát dobrý pozor, zda zprávu odesíláte ve správném tvaru a na dobré číslo.

Oblíbené půjčky

Název půjčky Půjčka Splatnost Žádost
OneCredit půjčka 1 000 – 1 000 000 1 – 84 měsíců Zažádat →
SMART půjčka 5 000 – 50 000 8 – 13 měsíců Zažádat →
Cofidis půjčka 20 000 – 500 000 12 – 90 měsíců Zažádat →
Zaplo půjčka 1 000 – 30 000 1 – 30 dní Zažádat →
Profi Credit 4 999 – 166 000 12 – 48 měsíců Zažádat →
Tesco půjčka 10 000 – 150 000 12 – 84 měsíců Zažádat →

Vyvarujte se ověřovacímu poplatku

Některé finanční společnosti před tím, než vyplatí půjčovanou částku, vyžadují ověření bankovního účtu, že je toto číslo opravdu vaše. Tento požadavek vás však může nepříjemně zdržet a způsobit prodlení až 4 pracovní dny při sjednání půjčky. To znamená, že když o půjčku požádáte hned v pondělí, je zde šance, že peníze obdržíte až v pátek. Pokud půjčku chcete využít coby rychlou půjčku před výplatou, může vám to způsobit nepříjemné komplikace.

Čtěte také:
Stavíte baráček? Půjčka na bydlení až 500 000 Kč

Pozor na půjčky s doložením příjmu nebo se zástavou

Pokud je k půjčce nutné předložit jen občanský průkaz, je vše většinou v pořádku. Poskytovatel půjčky si musí ověřit váš věk a potřebuje na vás i kontaktní údaje. Komplikovanější jsou již žádosti, ke kterým je nutné předkládat potvrzení o příjmu nebo třeba daňové přiznání.

Půjčky se zástavou zase nebudou schválené ihned, protože je nutné stanovit nejprve hodnotu zástavy, od které se konečná výše půjčky odvíjí. Pokud tedy chcete takovou půjčku získat, raději buďte trpělivější. Okamžité schválení rovněž zajistí, když je půjčka poskytována bez registru, protože v rychlém schválení půjčky věřiteli nic nebrání.

Chci získat půjčku

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *