Air Bank maximálně usiluje o vaši spokojenost

Air Bank - Palec nahoru - ilustrační foto
Přestože některé kroky Air Bank nebyly v posledních dnech jejími klienty pozitivně přijaty, tento se jí náramně povedl. Třikrát do roka totiž můžete vyjádřit svou nespokojenost s některými jejími poplatky tím, že si od této banky necháte tyto poplatky za její služby vrátit. Jednoduché, efektivní a velmi chytré řešení.

Zárukou spokojenosti k maximální spokojenosti

Funguje to velice jednoduše. Uvedeme příklad. Vyberete si peníze z bankomatu jiné banky a budete muset za tuto službu zaplatit. Poplatek za výběr z bankomatu jiné banky v ČR se u Air Bank pohybuje okolo 25 Kč. Není to sice žádná obrovská suma, ale pokud si vyberete jen 200 Kč, je to už dost citelné. Až třikrát do roka proto můžete podat reklamaci a nechat si peníze vrátit zpátky. Stačí jen uvést důvod, proč jste se tak rozhodli a peníze budou opět vaše.

Náš TIP: Půjčka Air Bank od 5 000 Kč do 900 000 Kč

Air Bank si tímto způsobem udržuje klienty

Air Bank toto jednání vysvětluje velice jednoduše: „I my jsme jenom lidé a může se stát, že uděláme nějakou chybu nebo něco proběhne jinak, než jste očekávali. V takovém okamžiku můžete využít naši Záruku spokojenosti.” Jedná se tak o jednu z mála bank, která si nejde pouze čistě za ziskem, ale zajímá se také o blaho svých klientů. Samozřejmě ale nemůžete toho využívat donekonečna.

Přirovnání s kuchařem je velmi trefné

Opět to zástupci Air Bank vysvětlují velmi trefně. „Je to podobné, jako když vám v kvalitní restauraci přinesou přesolenou polévku nebo závitek omotaný dlouhým vlasem kuchařovy pomocnice. Oproti dohadování se s číšníkem si ale u nás můžete poplatek rovnou sami vrátit. Stačí kliknout na obrázek koše hned vedle poplatku v internetovém nebo mobilním bankovnictví,” uvádí ve svých informačních podkladech Air Bank.

Pochvala za starost o klienty

Takové chování je velmi chválihodné. I když tedy někdy i tato banka šlápne vedle, u tohoto kroku to určitě není. Jedná se o velmi příjemnou změnu oproti ostatním bankám, kterým na klientech prakticky nezáleží. Pokud tedy z toho neplynou nějaké peníze. Za nás tedy určitě palec nahoru a budeme se těšit na další podobné vychytávky!

Chci bankovní půjčku

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *